Firma Iglotech otrzymała nagrodę w konkursie Medium LIDER INSTALACJI w kategorii: Odnawialne źródła energii.

Pompa ciepła NEOHEAT Fuji Electric LIDEREM INSTALACJI!

Statuetki wręczono 23 kwietnia 2018 r. podczas IV Konferencji Rynku Urządzeń Grzewczych, Sanitarnych, Instalacji, Wentylacji i Klimatyzacji zorganizowanej przez SPIUG – Stowarzyszenie Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych.

Firma otrzymała nagrodę za Pompy ciepła Neoheat Fuji Electric.

Te powietrzne inwerterowe pompy ciepła odpowiedzialne są za zasilanie instalacji centralnego ogrzewania (obiegów grzejnikowego i płaszczyznowego) oraz przygotowanie ciepłej wody użytkowej. Urządzenia mogą stanowić samodzielne źródło dla c.o. i c.w.u. lub współpracować np. z kolektorami słonecznymi lub kotłami. Mają funkcję chłodzenia pomieszczeń w okresie letnim. Technologia inwertera pozwala na regulację mocy grzewczej w zależności od aktualnych potrzeb. Wyróżniają się wysoką efektywnością - SCOP do 4,48 (176%) - i pracą w temperaturze zewnętrznej do -20°C.

Konkurs organizowany jest przez redakcję specjalistycznego, ogólnopolskiego miesięcznika "Rynek Instalacyjny". Jako główny cel Medium LIDER INSTALACJI należy wymienić promocję nowoczesnych i oryginalnych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, ze szczególnym naciskiem na ich energooszczędność i oddziaływanie na środowisko naturalne. Produkty i rozwiązania oceniane są w pięciu kategoriach: marketing i rozwój rynkowy firmy, energooszczędność, odnawialne źródła energii, ogrzewnictwo, instalacje c.o. i c.w.u., wentylacja i klimatyzacja, woda i kanalizacja.

 

Dowiedz się więcej