Data rozpoczęcia
2014-09-28
Data zakończenia
2014-10-02
Miejsce
Poznań

Baner
Co dwa lata, w Poznaniu, odbywa się jedno z najważniejszych i najciekawszych wydarzeń dla branży piekarskiej, cukierniczej i lodziarskiej. Pawilony Międzynarodowych Targów Poznańskich, w których odbywa się POLAGRA-TECH, wypełniają się zapachem świeżego pieczywa, podziwiać można arcydzieła Mistrzów branży i wziąć udział w wielu niezwykle ciekawych debatach, szkoleniach czy konferencjach. Przede wszystkim jednak POLAGRA-TECH, składająca się z dwóch salonów tematycznych, to prezentacja najnowszych osiągnięć technologicznych, nowości rynkowych, czyli jednym słowem najszersza i najbardziej kompleksowa oferta firm spożywczych w jednym miejscu i czasie.

To właśnie dzięki ogromnemu zaangażowaniu wystawców i profesjonalnej obsłudze POLAGRA-TECH oraz targi, które odbyły się w tym samym czasie, mogą poszczycić się liczbą aż 44 600 zwiedzających.

W 2014 roku elementy składowe targów POLAGRA-TECH będą stanowić dwa salony:

* SALON TECHNOLOGII PIEKARSKICH I CUKIERNICZYCH: oprócz maszyn i urządzeń, prezentował będzie również dodatki i komponenty, tworząc najbardziej kompleksową ofertę dla branży piekarskiej, cukierniczej i lodziarskiej. Salon odbywa się w cyklu dwuletnim.
* SALON TECHNOLOGII SPOŻYWCZYCH: obejmie ekspozycję maszyn i urządzeń dla pozostałych branż spożywczych, m.in. owocowo-warzywnej, makaronowej, napojów, a także urządzeń i technologii z zakresu chłodnictwa czy też środków transportu, bhp i walki ze szkodnikami. Salon odbywa się co roku.