Zapraszamy do zapoznania się z najciekawszymi wydarzeniami poprzedniego tygodnia.

Podsumowanie ubiegłego tygodnia, czyli

Film promujący pompy ciepła powietrze-woda AQUAREA Panasonic.
Zachęcamy do obejrzenia nowego filmu promującego pompy ciepła powietrze-woda AQUAREA od Panasonic.
Obejrzyj film

Każdy łańcuch jest tak mocny, jak jego najsłabsze ogniwo.
W dobie stale rosnących kosztów wytwarzania energii oraz negatywnych skutków jakie jej produkcja wywiera na środowisko naturalne, niezwykle istotne jest jej racjonalne wykorzystanie. Dbałość o to, by straty energii były jak najmniejsze rozpoczyna się już na etapie projektowania budynków. Następnie to, co zostało prawidłowo zaprojektowane należy poprawnie zrealizować, by w efekcie końcowym mieć możliwość w sposób racjonalny eksploatować powstały budynek.
Czytaj parę słów o izolacji o obejmach systemowych

Alnor poszerza ofertę o rekuperatory wewnątrzścienne.
Nowe rekuperatory dedykowane są do instalacji w pojedynczych pomieszczeniach, np. sypialni czy pokoju gościnnym. Jedną z największych zalet urządzenia jest bardzo niskie zużycie energii, bowiem według danych można odzyskać do 90% strat ciepła.
Rekuperato wyposażoyny został w teleskopową rurę dzięki czemu można dostosować urządzenie do każdej grubości ściany.
Zapytaj o produkt
 

Mamy zwycięzców w wyścigu do SPA!
Mamy przyjemność poinformować, że znamy już zwycięzców w wyścigu do SPA. Zacięta rywalizacja trwała cały lipiec wciąż zmieniając liderów. Gratulujemy firmie AirSys Tech jako zwycięzcy w segmencie urządzeń CAC oraz Pro-Center.pl jako zwycięzcy w segmencie urządzeń RAC. Życzymy udanego wyjazdu!
Sprawdź kto zwyciężył
 

DABROwakacje na bydgoskim Chemiku i "zośkowy finał".
Bydgoska Hurtowania Wentylacyjna DABROwent wraz z klubem BKS Chemik oraz bydgoskim Urzędem Miasta zorganizowała cykl Wakacji z Chemikiem. Zakończyły się one 30 lipca uroczystą galą finałową w hali sportowej przy6 ulicy Glinki 79 w Bydgoszczy. Udział w gali wzięli m.in. Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski oraz wlaściciele firmy DABROwent- Katarzyna oraz Maciej Dąbrowscy.
Zobacz podsumowanie DABROwakacji

Jak znieść upały w mieście?
Prognozy pogody na najbliższe dni są nieubłagane: fala upałów zaleje Polskę. Co zrobić, gdy upał doskwiera w mieście? Istnieją skuteczne sposoby na radzenie sobie z wysokimi temperaturami.
Poznaj zalety posiadania klimatyzacji

Ponadnormatywne badania rekuperatorów OnyX.
Jedna z najbardziej rozwijających się firm na polskim rynku, firma Frapol, poddała  część swoich produktów serii ponadnormatywnych badań na odporność elektromagnetyczną. Badaniom poddane zostały rekuperatory z serii OnyX: Classic, Deram, Passive oraz Sky. Warto już teraz zapoznać się z nową dokumentacją techniczno-ruchową, która zawiera wszelkie zalecenia w zakresie instalacji i eksploatacji rekuperatorów OnyX.
Poproś o dokumentację rekuperatorów OnyX

System DVM S Water w kompleksie biurowym Warsaw Spire.
Warsaw Spire, którego inwestorem i deweloperem jest firma Ghelamco, po Pałacu Kultury i Nauki będzie drugim co do wysokości budynkiem oraz największym pod względem powierzchni kompleksem biurowym w Polsce. Obiekt dostarczy łącznie 100 000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej.
Poznaj realizację firmy Samsung
Promocje, które zwróciły naszą uwagę:

Tylko w sierpniu za zakup klimatyzatorów LG otrzymasz bony zakupowe Sodexo. Co trzeba zrobić?

Specjalne ceny na system REQUFLEX tylko do końca września! Sprawdź promocję.

Zamów wentylatory dachowe Salda już teraz, a upominek od Lindab będzie Twój!