Już teraz firmy instalatorskie, które odwiedzą budynek przy u. Hutniczej 19 w Gdyni, otrzymają bon o wartości 100 zł na zakupy w oddziale.

Nowy oddział zapewni klientom szybką obsługę, dostępność produktów z zakresu klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa, niskie ceny, pomoc doradcy techniczno-handlowego oraz ciekawe promocje. Zachęcamy do skorzystania z WIELKICH OBNIŻEK CEN na klimatyzatory, sprężarki, materiały i akcesoria montażowe do klimatyzacji i wentylacji. Ponadto firma Iglotech organizuje konkurs dla wszystkich klientów. Do wygrania jest sprzęt AGD, a szczegóły konkursu dostępne są w oddziale Iglotech Gdynia.

 

 

Ze względu na wieloletnie doświadczenie firmy Iglotech z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji, liczba klientów zainteresowanych ofertą firmy stale rośnie. Ten rosnący popyt zaowocował powiększeniem się sieci dystrybucji oraz samej oferty o urządzenia wentylacyjne. Działając od 1993 roku, Iglotech zdobył uznanie w branży i stał się jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku. Pozycja lidera na rynku spowodowała, że firma stała się wyłącznym dystrybutorem wielu znanych marek, jak: Fuji Electric, Lunos, Flowstar, Frionett, Refcold, Profesta. Obecnie Iglotech posiada 13 oddziałów w całej Polsce, tysiące zrealizowanych projektów, własne marki produktowe i ogromny zakres produktów. 


Nowy oddział:
Iglotech sp. z o.o.
ul. Hutnicza 19, Gdynia
tel. 58 580 00 05
e-mail: gdynia@iglotech.com.pl

 


Dowiedz się więcej