Już jest – nowy katalog produktowy Fujitsu. W najnowszej publikacji zaprezentowane zostały wszystkie rozwiązania z zakresu systemów klimatyzacyjnych japońskiego producenta tj. klimatyzatory Split, Multi Split, systemy VRF oraz pompy ciepła ATW powietrze-woda, a wśród nich szereg nowości przygotowanych na sezon 2019/2020.

Nowości w katalogu produktów Fujitsu 2019/2020!

Jeden wspólny katalog zastępuje dotychczasowe publikacje wydawane rozłącznie - osobno dla systemów typu Split/Multi Split/ATW oraz osobno dla systemów Airstage VRF. Teraz klienci firmy Klima-Therm będą mieli do dyspozycji zbiorczy materiał obszernej informacji techniczno-produktowej w zakresie pełnej oferty rozwiązań marki Fujitsu. Poruszanie się po drukowanej wersji katalogu znacznie ułatwiają boczne, wycinane registry, które w prosty sposób odnoszą do poszczególnych grup produktowych i rozdziałów.

Najnowszy katalog, poza odmienioną formułą, wyróżnia się wieloma nowościami, przygotowanymi przez Fujitsu na sezon 2019/2020.

Do grupy urządzeń typu Split dołączyły nowe modele klimatyzatorów na czynnik chłodniczy R32, a wśród nich m.in. seria jednostek ściennych KPCA, należąca do linii ECO o podstawowym wyposażeniu, ale zapewniających wysoki standard komfortu. W typoszeregu jednostek kasetonowych na uwagę zasługują dwie nowe serie na R32: KVLA typu zwartego - pasująca do modułu sufitów podwieszanych 600x600 oraz KRLB z obwodowym nawiewem i czujnikiem obecności. Oba urządzenia pracują w wysokiej klasie efektywności energetycznej A++ w funkcji chłodzenia i A+ w funkcji grzania. 

Jedną z nowości w systemach Fujitsu Airstage VRF jest unikatowy typ jednostki wewnętrznej o mocach chłodniczych 5,6 i 7,1 kW – jest nim kaseta jednostronna 3D Flow, czyli kaseta jednostronnego nawiewu, z dodatkowymi obrotowymi głowicami zapewniającymi bardziej efektywny rozpływ powietrza w pomieszczeniu. Rozwiązanie to przekłada się na krótszy czas pracy urządzenia, a w konsekwencji obniżenie kosztów energii. System J-IIIL wzbogaciła nowa jednostka zewnętrzna wielkości 18HP zamykająca typoszereg agregatów tej serii w zakresie wielkości od 22,4kW do 50kW.

W ofercie pomp ciepła ATW Fujitsu w katalogu także znajdziemy nowość – serię pomp ciepła Super High Power przeznaczonych dla średnich budynków komercyjnych lub rezydencji – w wersji jedno i trójfazowej, z zasobnikiem oraz bez zasobnika, o mocach od 15kW do 17kW i z dostępną funkcją chłodzenia. Sprężarka typu SCROOL zapewnia możliwość wytwarzania przez pompy wody obiegowej do temperatury nawet 60oC, przy wysokiej efektywności energetycznej systemu wynoszącej od -20oC bez wspomagania grzałką elektryczną.

Nowy Katalog produktowy Fujitsu 2019/2020 w wersji PDF dostępny jest do pobrania ze strony internetowej firmy Klima-Therm. Dystrybucja wersji drukowanej już wkrótce rozpocznie się za pośrednictwem doradców ds. techniczno-handlowych i opiekunów sieci dealerskiej Fujitsu.

 

Zobacz katalog Fujitsu 2019/2020