Firma Iglotech poszerzyła swoją ofertę o kompaktowe moduły ramowe w systemie Lock ‘n’ Load marki Big Foot. Innowacja wolno stojących modułów ramowych pozwala na niezależną instalację na dachu. System powstał z myślą o jednostkach klimatyzacji Split.

Nowość w ofercie Iglotech - moduły ramowe Lock 'n' Load BIG FOOT

Moduły ramowe BIG FOOT ułatwią Instalatorom montaż, dzięki zlikwidowaniu konieczności ingerencji w podłoże. Lock ‘n’ Load to kompaktowe pudełko mieszczące cały moduł, który można zainstalować na miejscu w mniej niż 15 minut. Rama modułu została skonstruowana, by ułatwić montaż, a także szybkie rozstawienie na miejscu. Łatwa obsługa systemu Lock ‘n’ Load to efekt zastosowania systemu zatrzaskowego blokowania zarówno agregatu, jak i poszczególnych elementów modułu oraz wiele, wiele innych.

Lock ‘n’ Load to kompaktowe i lekkie systemy, które pozwalają na pakowanie całego modułu w 1 karton, ułatwiając tym samym transport i montaż mocowań, przy jednoczesnym minimalizowaniu ewentualnych kłopotów i oszczędzaniu czasu. Innowacyjna rama przygotowana jest do instalacji i tylko jedno narzędzie potrzebne jest do montażu, a przy tym nie ma potrzeby mocowania jej do budynku lub podłogi. Dzięki temu możliwe jest łatwe przenoszenie modułu.

Moduły Lock 'n' Load mogą być montowane także w przypadku ograniczonej przestrzeni dla wielu urządzeń jednostkowych, w których ramki można używać w konfiguracji wieży lub podwójnego stosu. Rama pozwala na pionową regulację, co gwarantuje równe wykończenie montażu jednostkowego. Trzy pozycje wysokości i przedłużacza Lock 'n' Load sprawiają, że sprawdzi się on w wielu zastosowaniach, w tym projektów, które posiadają ograniczenia wysokości planowania. Wyjątkowo wszechstronny spadek ramy na poprzeczce powoduje, że belka poprzeczna może być przemieszczana razem z urządzeniem, przed zamocowaniem na swoim miejscu, umożliwiając tym samym nieskończone dopasowanie poprzeczki wzdłuż listwy zaciskowej.

Rama Lock 'n' Load wytrzymuje do 150 kg, wykorzystując słynne nóżki Big Foot do rozłożenia obciążenia. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się na nowoczesnych, lekkich dachach membranowych, ponieważ nie uszkodzi delikatnej membrany. System Lock 'n' Load jest solidny i odpowiedni do zastosowań zewnętrznych, a wykonanie ze stali ocynkowanej gwarantuje 10-letnie użytkowanie. Ponadto rozwiązanie jest szybkie i łatwe w instalacji, dzięki czemu gwarantuje oszczędność kosztów i czasu trwania projektu, zmniejszając tym samym potrzebę złożonych, czasochłonnych i kosztownych szczegółów. Oferując udoskonaloną estetykę dachu, innowacyjne rozwiązanie systemu Lock 'n' Load w zakresie projektowania jest solidne i powtarzalne. System ten został stworzony z myślą o bezpieczeństwie i prostocie montażu. Główne zalety, krótkie okresy produkcji i dostawy, pomagają projektowi postępować zgodnie z harmonogramem w ramach zaplanowanego budżetu.Dowiedz się więcej