Interaktywna prezentacja "Przykłady stosowania automatyki w chłodnictwie przemysłowym" zaktualizowano dodając najnowsze produkty wprowadzone w ostatnim czasie na rynek. Prezentację można pobrać ze polskiej strony firmy Danfoss.

Nowa zaktualizowana interaktywna prezentacja przykładów zastosowań automatyki w amoniakalnej instalacji dwustopniowej od Danfoss.
Interaktywna prezentacja


Dla nowych użytkowników: interaktywne narzędzie to interaktywny pokaz slajdów PowerPoint, który przeprowadzi cię przez wszystkie szczegóły dwustopniowej instalacji amoniakalnej. Narzędzie oferuje możliwość powiększenia części instalacji i uzyskanie informacji technicznych wykonanych dla Ciebie.Koncepcją prezentacji jest pokaz schematu dwustopniowej instalacji obiegu amoniaku. Przez "klikniecie" na wybrany segment instalacji, można uzyskać szczegółowe informacje dotyczące tego obszaru. Szczegółowe rysunki pokazują zawory i rurociągi, które są zastosowane w określonym obszarze. Przez "kliknięcie" na nazwę typu zaworu, otrzymasz szczegółowe przekroje i objaśnienia danego zaworu. Interaktywny pokaz slajdów zawiera również przydatne linki do literatury technicznej, animacji produktów i filmów. Istnieją też „ikony” umożliwiające powrót do początku lub do poprzednich informacji.

Kto może skorzystać z narzędzia IR aplikacji?

Narzędzie to jest przydatne dla każdego, kto pracuje w chłodnictwie przemysłowym, ale szczególnie dla tych, którzy rozpoczynają pracę w tej branży i mogą nie czuć w 100% zaznajomieni ze szczegółami związanymi z dwustopniową instalacją amoniakalną.

Czy szkolisz innych w chłodzenie przemysłowe?

Jeżeli szkolisz innych w zakresie przemysłowego chłodnictwa to narzędzie może być bardzo przydatne do wykorzystania w Twoich prezentacjach i szkoleniach.

NB: Prezentacja " Przykłady stosowania automatyki w chłodnictwie przemysłowym " został wykonana w programie PowerPoint, umożliwiając otworzenie w trybie edycję. W trybie edycji jest możliwość kopiowania poszczególnych slajdów z produktami do Twojej własnej prezentacji.

Czytaj więcej na temat zaktualizowanej prezentacji na stronie „Interaktywna prezentacja przykładów zastosowań

Czytaj więcej -> TUTAJ