Nowa rodzina nawilżaczy elektrodowych z serii humiSteam zastępuje oferowaną dotychczas rodzinę nawilżaczy z serii SD.To innowacyjne rozwiązanie gwarantuje najwyższą jakość przy wykorzystaniu zaawansowanej technologii, znajdując zastosowanie w przemyśle i w klimatyzacji ogólnej.
Nawilżacze humiSteam zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej niezawodności i łatwym użytkowaniu. Posiadają one w standardzie nowoczesne mikroprocesorowe sterowanie dla następujących konfiguracji: ON/OFF (zewnętrzny higrostat), proporcjonalne (zewnetrzny sygnał analogowy), proporcjonalne (czujnik wilgotności). Do nawilżacza można podpiąć teminal humivisor z graficznym wyświetlaczem, który pozwala na nadzór z dystansu (do 1 km).
Dostępne są modele o wydajności produkcji pary od 1 do 45 kg/h (przy wyższych wydajościach obowiązuje linia SD).
ZALETY:
nowe rozwiązanie cylindrów parowych - zwiększenie średnicy 50 mm oraz nowy zwarty filtr
nowy kształt i materiał elektrod - większa zewnętrzna powierzchnia galwanizowanych elektrod
otwierane cylindry (opcja) - z systemem zamykania typu "szybkozłącze" z gumowa uszczelką zapewniającą idealne uszczelnienie dwóch części cylindra
bezpieczeństwo elektryczne - płaskie końcówki kabli zasilających przymocowywanych do elektrod za pomocą galwanizowanych nakrętek
wentylatorowy dystrybutor pary - z opcjonalną podstawą dla montażu w odległości, z wentylatorem promieniowym oraz deflektorem kierującym pionowo przepływające powietrze (w standardzie termostat)
lance parowe - typu SDP ze stali nierdzewnej dostarczane w komplecie z uchwytem mocującym dla nawilżania w kanale lub bardziej ekonomiczne lance aluminiowe.
OPCJONALNIE:
zdalny nadzór - system "humivisor"
ALFACO Polska Sp. z o.o.
www.alfaco.pl
Prześlij zapytanie poprzez e-mail: beata.stencel@alfaco.pl
tel. (0....71) 340 05 75