W połowie września, od 14 do 16 w Targach Kielce odbyły się targi [B]DOM i WNĘTRZE, OGRÓD I ty, TWOJE 4 KĄTY[/B] oraz biznesowe targi Made in China INTERIOR.

MODNE I PIĘKNE CZYLI JAK MOŻE WYGLĄDAĆ WNĘTRZE W TWOICH 4 KĄTACH


DOM I WNĘTRZE to nie tylko przegląd ofert z branży nieruchomości całego województwa świętokrzyskiego i ościennych. Impreza jest przede wszystkim spełnieniem potrzeb organizacji komfortowego i pełnego harmonii wnętrza mieszkań, a także oczekiwań związanych z estetyką przestrzeni. Podczas wystawy zaprezentowany zostanie nie tylko szeroki zakres usług rynku nieruchomości ale również budowlanych, wszystkiego co wiąże się z budową domów – oferty kredytowe, usługi najlepszych projektantów czy tak zwana wykończeniówka. Duży segment prezentowanych na targach produktów stanowiły materiały i artykuły wykończeniowe. Wśród nich prezentowane będą między innymi stolarka i ceramika budowlana, systemy grzewcze, farby, alarmy i wszystko to, co niezbędne do wykończenia wnętrz. Szeroka gama materiałów dekoracyjnych czy sprzętu do kuchni, jak również wyposażone i zaaranżowane już wnętrza kuchenne i łazienki – to jeden z wielu atutów tej imprezy.

DOM i WNĘTRZE to również prezentacja trendów dekoracji przy wykorzystaniu oświetlenia, zdobienia okien dzięki żaluzjom, roletom czy firanom.

Tym targom towarzyszyła Wystawa Ogrodnictwa OGRÓD I TY. Adresatami organizowanej wystawy, która odbywała się dotychczas tylko wiosną, są głównie producenci i projektanci architektury ogrodowej. Ogród to nie dodatek, ale uzupełnienie tego gdzie i jak mieszkamy. Na wystawie OGRÓD I TY można zobaczyć najmodniejsze meble ogrodowe, altany, domki letniskowe, ogrodzenia, rzeźby ogrodowe, odlewy artystyczne, oświetlenie ogrodowe, baseny, fontanny, oczka wodne, urządzenia zraszające i nawadniające, jak również rośliny ozdobne i krzewy, sprzęt ogrodniczy, narzędzia i maszyny dla ogrodnictwa.

Podczas wystawy OGRÓD I TY każdy mógł uzyskać informacje i specjalistyczną poradę o tym, jak pielęgnować rośliny ogrodowe, jakie kwiaty, drzewa, czy krzewy pasują do danego klimatu lub ukształtowania terenu. To wydarzenie jest źródłem informacji o zagospodarowaniu i aranżacji ogrodów.


W tym samym czasie w Targach Kielce odbyłą się VIII edycja targów TWOJE 4 KĄTY, impreza skupiająca w jednym miejscu oferty z branży nieruchomości z całego województwa świętokrzyskiego i nie tylko. Targi przygotowane zostały z myślą o zwiedzających zainteresowanych nabyciem mieszkania, domu, a nawet gruntu pod przyszłą budowę.

Bliżej Wschodu - INTERIOR MADE IN CHINA po raz pierwszy w Targach Kielce

INTERIOR MADE IN CHINA to wystawienniczy debiut roku na arenie Targów Kielce. Podczas wystawy zaprezentowane zostały artykuły gospodarstwa domowego, wyposażenie wnętrz, urządzenia elektryczne, narzędzia, oświetlenie, armaturę i wyposażenie kuchni i łazienek.

Ciekawym akcentem wystawy była prezentacja na temat „warunków dla chińskich inwestycji w Polsce” organizowana przez Polsko – Chińską Izbę Gospodarczą. Imprezę wzbogaciło wystąpienie Dyrektora Kieleckiego Parku Technologicznego Szymona Mazurkiewicza, który przedstawił Kielecki Park Technologiczny jako wielofunkcyjny obszar aktywności gospodarczej oraz wsparcie dla firm.

INTERIOR MADE IN CHINA to nie tylko impreza wystawiennicza, ale również doskonała okazja do nawiązania trwałych relacji biznesowych oraz dalszej współpracy polsko –chińskiej.

Honorowy patronat nad targami objęli Jego Ekscelencja Pan Sun Yuxi Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce, Wojewoda Świętokrzyski Bożentyna Pałka-Koruba, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas oraz Prezydent Miasta Kielce Wojciech Lubawski.
Źródło: Targi Kielce Sp. z o.o.