Data rozpoczęcia
2013-03-04
Data zakończenia
2013-03-06
Miejsce
Wrocław

Międzynarodowe Targi Innowacji Energetycznych InEnerg
Baner

W dniach 04-06.03.2014 we Wrocławiu REECO Poland Sp. z o.o. organizuje Międzynarodowe Targi Innowacji Energetycznych InEnerg.

Tematyka targów skupia się wokół szeroko pojętej energetyki, najważniejsze tematy to:


Bioenergia (Biomasa, Biogaz, Biopaliwa)
Energia Solarna
Kogeneracja
Energia Geotermalna
Pompy Ciepła
Energetyka Wodna
Smart Grids
Energetyka Wiatrowa
Wiedza & Edukacja
Nowości w energetyce
Badania
Międzynarodowe Sieci Elektryczne
Budynki Energooszczędne

Każdy z tematów InEnerg będzie zaprezentowany zarówno ze strony teoretycznej jak i praktycznej. Międzynarodowym targom towarzyszyć będzie szereg konferencji, które będą zorganizowane wspólnie z najważniejszymi stowarzyszeniami i organizacjami branżowymi.

Targi będą miały charakter międzynarodowy, jednak region, na którym chcemy skupić szczególna uwagę to region Odry i Nysy Łużyckiej, czyli region, gdzie spotykają się 3 kraje - Polska, Niemcy i Czechy dlatego też właśnie na te kraje będzie przede wszystkim ukierunkowana nasza kampania marketingowa. Więcej informacji znajdą Państwo w koncepcji targów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy organizacje, stowarzyszenia, instytucje i media branżowe. Zapytania i oferty współpracy prosimy kierować na adres email: info@reeco-poland.pl

Dla firm zainteresowanych wzięciem udziału w InEnerg w roli wystawcy oferujemy do 15.11.2013 20% rabatu na powierzchnię wystawienniczą. Skontaktujcie się Państwo z nami a przygotujemy dla Państwa firmy ekskluzywną formę prezentacji i reklamy po promocyjnej cenie.

Dla sponsorów przygotowaliśmy wyjątkowo interesujące Pakiety Sponsorskie, które otworzą szeroki wachlarz możliwości prezentacji i dotarcia do grupy docelowej. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie.

Szanowni Państwo nie zwlekajcie i już dziś skorzystajcie z wyjątkowej oferty InEnerg.
Z poważaniem

Avena Gall-Tamas
Senior Project Manager International

Małgorzata Bartkowski
Project Manager InEnerg