Data rozpoczęcia
2014-03-04
Data zakończenia
2014-03-06
Miejsce
Wrocław

Międzynarodowe Targi Innowacji Energetycznych InEnerg
Wszelkie innowacje są wynikiem ludzkiej działalności i kreatywności i także my decydujemy o tym, czy pewne innowacje mają racje bytu czy też nie. Wykorzystując dane innowacje przyczyniamy się do ich rozpowszechniania a celem każdej z nich jest to, aby w przyszłości stała się ona dobrem powszechnym.

Dobrem powszechnym jest z pewnością energia czy też prąd, który mamy na co dzień. Niewielu z nas zastanawia się jednak skąd on się bierze i na ile go wystarczy. A to może się okazać decydującą kwestią i to nie w perspektywie wieków, ale już za kilkanaście lat. Polska może mieć bowiem problemy jeśli chodzi o regularne dostawy prądu, dlatego tak ważne jest przyjrzenie się innowacjom w tej dziedzinie i poszukiwanie rozwiązań, które zapewnią nam beztroską przyszłość w tym zakresie.

Międzynarodowe Targi Innowacji Energetycznych InEnerg będą idealną okazją do zapoznania się z nowościami w branży energetycznej. Targi odbędą się w dniach 4-6. marca 2014 we Wrocławiu, na Stadionie w Klubie Biznesowym. Organizator stawia sobie za cel pokazanie innowacji w energetyce począwszy od konwencjonalnej po odnawialną, nie zabraknie także tematów związanych z budownictwem energooszczędnym.

Wiele krajów zmaga się z problemem starych i przeciążonych sieci energetycznych, temat ten także nie zostanie pominięty w ramach targów.

"Targi będą miały charakter międzynarodowy, jednak region, na którym chcemy skupić szczególna uwagę to region Odry i Nysy Łużyckiej, czyli region, gdzie spotykają się 3 kraje - Polska, Niemcy i Czechy i z tego też powodu właśnie na te kraje będzie przede wszystkim ukierunkowana nasza kampania marketingowa" mówi Projekt Manager InEnerg Małgorzata Bartkowski.

Organizator InEnerg to firma REECO Poland Sp. z o.o. należąca do niemieckiej Grupy REECO, która od ponad 15 lat organizuje targi i konferencje na tematy związane z energią i budownictwem energooszczędnym. W Polsce z sukcesem organizowane są już od 2011 Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland. REECO zaprasza do współpracy organizacje, stowarzyszenia, instytuty i media branżowe. Szczegółowo dopracowana koncepcja targów skrojona na miarę możliwości obiecującego rynku w Polsce są gwarancją powodzenia. "Nasz sukces jest Państwa sukcesem i odwrotnie" podkreśla organizator.

W ramach targów odbędzie się także szereg konferencji towarzyszących:

Polska, Niemcy, Republika Czeska - 3 kraje, 3 pomysły na biogaz. I co dalej?

Fotowoltaika przyszłości - innowacyjne rozwiązania w branży.

I Międzynarodowy Kongres Energii Innowacyjnej

Od konsumenta do prosumenta – czyli dlaczego warto wdrożyć inteligentne sieci energetyczne w Polsce.


Efektywność energetyczna i wykorzystanie OZE w budynkach


Dodatkowo 06.03.2014 odbędzie się w ramach targów Dzień Rolnictwa, którego celem będzie pokazanie rolnikom korzyści płynących z energii odnawialnej.

Są jeszcze wolne stoiska, zainteresowanych zapraszamy do kontaktu, chętnie przygotujemy Państwu niezobowiązującą ofertę stoiska wraz z możliwością prezentacji/wykładu w ramach konferencji czy tez Dnia Rolnictwa.

Więcej informacji na
: www.inenerg.com

Kontakt i informacje:
REECO Sp. z o. o.
ul. Bartycka 22A/21B
00-716 Warszawa
Tel.: + 48 (0) 22 266 02 16
Fax: + 48 (0) 22 379 78 60
info@reeco-poland.pl
www.renexpo-warsaw.com