Chyba nie ma w tej chwili w Polsce większego miasta, w którym nie powstawałby lub nie był planowany kolejny hotel. Im bliżej EURO 2012, tym więcej będzie się w tej materii działo.
Mercor stworzyła specjalny folder MERCOR DLA HOTELI, aby przybliżyć swoje kompleksowe rozwiązania dotyczące zabezpieczeń przeciwpożarowych architektom oraz inwestorom reprezentującym branżę hotelarską.
MERCOR DLA HOTELI to atrakcyjna graficznie prezentacja wszystkich grup produktowych Mercor (oddzieleń przeciwpożarowych, urządzeń do wentylacji mechanicznej i do oddymiania grawitacyjnego oraz zabezpieczeń konstrukcji) z ciekawie podaną, bogatą merytorycznie treścią opisów. W publikacji wiele jest odniesień do aktualnych regulacji prawnych. Szczególnie polecamy pod tym względem część zamykającą folder – w przejrzystym układzie graficznym Mercor zamieścił wyciąg z przepisów przeciwpożarowych dotyczących obiektów hotelowych.
>>Pobierz folder w formacie PDF

Hotele to jeden z najczęściej obsługiwanych przez Grupę Mercor typów obiektów. Na listach referencyjnych firmy znajdują się najznakomitsze, najbardziej znane realizacje hotelowe z Polski, Czech, Słowacji, Węgier… a nawet z Monaco, dla sieci takich jak: Hilton, Sheraton, Carlton, Marriott, Holiday Inn, Radisson SAS, Rocco Forte, Four Seasons, Campanile, Qubus, Mercure i wiele, wiele innych. Aktualnie Mercor rozpoczął realizację pierwszego etapu kontraktu dotyczącego wyposażenia w oddzielenia przeciwpożarowe nowo budowanego hotelu HILTON, który powstaje w Gdańsku.