Data rozpoczęcia
2018-11-07
Data zakończenia
2018-11-07
Miejsce
Ożarów Mazowiecki
Organizator
Lindab Sp. z o.o.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w szkoleniu Lindab "Praktyczny montaż i serwis klimatyzatorów".

Lindab: Praktyczny montaż i serwis klimatyzatorów

Najbliższy termin szkolenia: 7 listopada 2018 

Praktyczny montaż i serwis klimatyzatorów to jednodniowe szkolenie przeznaczone dla osób, które chciałyby otrzymać kompendium wiedzy z zakresu instalacji oraz serwisu klimatyzatorów. Podczas szkolenia prowadzonego przez doświadczonego eksperta uczestnicy zapoznają się m.in. z nazewnictwem i zastosowaniem niezbędnych narzędzi, doborem odpowiedniej wydajności urządzenia do wymiarów i typu pomieszczenia, w którym ma być zastosowane.

Zobacz, jak wygląda szkolenie - film promocyjny

KOSZT SZKOLENIA:

150 PLN brutto dla pierwszej
100 PLN brutto dla każdej kolejnej osoby reprezentującej tę samą Firmę. 

Szkolenie należy opłacić od razu po wypełnieniu formularza w kolejnym kroku rejestracji (kartą płatniczą lub e-przelewem). Jeśli chcesz zapisać na to szkolenie więcej niż jedną osobę i skorzystać ze zniżki - podaj również Ich dane zmieniając ilość osób nad polem z imieniem i nazwiskiem. Wtedy zostanie wystawiona jedna faktura dla wszystkich zgłaszanych osób. Opcja jest dostępna tylko dla firm. Zgłoszenie na szkolenie zostaje anulowane, jeśli płatność nie dotrze do nas w ciągu 30 minut od rejestracji.

 

JAK ZGŁOSIĆ SWÓJ UDZIAŁ?

Po wyborze terminu szkolenia należy wypełnić formularz i wysłać. Przedstawiciel firmy skontaktuje się jak najszybciej, aby ustalić szczegóły. Zajęcia mogą zostać przeprowadzone dla maks. 15 osób. O rezerwacji miejsca na szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenia odbywają się w głównej siedzibie firmy:
Lindab Sp. z o.o.
Wieruchów, ul. Sochaczewska 144
05-850 Ożarów Mazowiecki

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY