LG Electronics rozpoczęło wiosenny cykl konferencji produktowych w największych miastach Polski, który przeznaczony jest dla Klientów i Parterów biznesowych firmy LG. Cykl konferencji rozpoczął się 19 marca pod hasłem LG Road w gdańskim Dworze Oliwskim. Uczestnicy konferencji mieli możliwość zapoznać się z nowościami oferty LG oraz przedstawiono najciekawsze realizacje z udziałem systemów klimatyzacyjnych LG w dużych i prestiżowych obiektach użyteczności publicznej.

LG-rozpoczęcie sezonu na trasie LG Roadshow.

Podczas konferencji można było zapoznać się również z dwoma nowymi modelami, jednostką wewnętrzną Deluxe Sirius oraz Standard, a także cieszące się dużą popularnością klimatyzatory z serii ARTCOOL Stylist i Slim Mirror. Ponadto zaprezentowano: kasety jednostronne MT09, koncolę CQ09, sterownik centralny AC Smart, dotykowy sterownik premium z obsługą w języku polskim (Premta), system VRF Multi V IV-generacji, moduł HYDRO KIT, agregaty Multi V Mini S i Multi V Water IV.

Prezentacje prelegentów – przedstawicieli LG oraz ekspozycja urządzeń klimatyzacyjnych cieszyły się dużym zainteresowaniem przybyłych gości, a spotkanie zakończyło się miłą kolacją z dodatkowymi atrakcjami.

Nasi Klienci są dla nas bardzo ważni, dlatego cieszymy się, że mamy okazję spotkać się, zaprezentować topowe produkty i porozmawiać z naszymi kluczowymi Partnerami biznesowym z całej Polski. Szczególnie ważne jest to teraz, kiedy rozpoczyna się sezon w branży HVAC.” – powiedział Jarosław Jóźwiak, Dyrektor Klimatyzacji w LG Electronics Polska.

Kolejną lokalizacją na trasie LG była Hala Stulecia we Wrocławiu (26.03), następne spotkania są przed nami, już 16 kwietnia spotkamy się w Poznaniu, a później w Katowicach oraz w Warszawie. Serdecznie zapraszamy!