Promocja dotyczy modeli AS-09UR4SVETG6, AS-12UR4SVETG6, AS-18UR4SFATG6, AS-24UR4SDBTG6 z serii Mini Apple Pie. Do każdego zakupionego klimatyzatora ściennego otrzymasz wspornik w prezencie.

Organizatorem promocji jest Onninen, ogólnopolska sieć hurtowni, przy współudziale firmy SPS KLIMA. Zakupu można dokonać w Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym www.onnshop.pl do 31 lipca br.

Produkty objęte promocją:

 • AS-09UR4SVETG6 - Klimatyzator ścienny inverter MINI APPLE PIE 2,6 kW/2,8 kW + jednostka zewnętrzna HISENSE
 • AS-12UR4SVETG6 - Klimatyzator ścienny inverter MINI APPLE PIE 3,5 kW/3,8 kW + jednostka zewnętrzna HISENSE
 • AS-18UR4SFATG6 - Klimatyzator ścienny inverter MINI APPLE PIE 5,0 kW/5,3 kW + jednostka zewnętrzna HISENSE
 • AS-24UR4SDBTG6 - Klimatyzator ścienny inverter MINI APPLE PIE 6,5 kW/6,8 kW + jednostka zewnętrzna HISENSE


Klient za zakup jednego ściennego klimatyzatora marki Hisense w okresie trwania promocji tj. do 31 lipca br. otrzyma wspornik do klimatyzatora z poprzeczną belką (90+90 kg) o numerze 19398001.


Regulamin promocji:

 1. Odbiorcy uczestniczący w promocji firmy SPS KLIMA dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur VAT.
 2. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie raportów  Sprzedaży produktów promocyjnych firmy SPS KLIMA  przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za  okres trwania promocji: tj. 01 czerwca  2015 roku do 31 lipca  2015 roku i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg promocji Katarzynę Szymanowską w terminie do 7 dni po zakończeniu danego cyklu rozliczeniowego promocji.
 3. Prezenty będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu w ciągu 7 dni od daty zatwierdzenia raportów sprzedaży o których mowa w pkt. 8 regulaminu.
 4. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania prezentu na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania prezentu innych Uczestników.
 5. Organizator informuje, że prezenty wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 6. Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość w gotówce.
 7. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania prezentu uczestnikom których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.


Zobacz też:

Katalog urządzeń split i multisplit marki Hisense.

Klimatyzator Apple Pie Hisense.