Data rozpoczęcia
2014-03-05
Data zakończenia
2014-03-06
Miejsce
Warszawa

Trzecia edycja Międzynarodowej Konferencji LPG – Wyjątkowa Energia odbędzie się w pięciogwiazdkowym hotelu Sheraton w Warszawie.

LPG jest wyjątkowym źródłem energii ze względu na swoje pochodzenie, korzyści, zastosowanie i branżę. Dzięki natychmiastowej i globalnej dostępności, korzyściom dla środowiska, swojemu naturalnemu pochodzeniu jako produkt uboczny, elastyczności transportu i uniwersalnemu zastosowaniu, LPG odgrywa decydującą rolę w procesie przechodzenia na bezpieczniejszy, odnawialny i konkurencyjny model energii.

WLPGA stworzyła globalną markę LPG - Wyjątkowa Energia w celu zwiększenia świadomości na temat wyjątkowych cech LPG wśród decydentów, przemysłu i konsumentów. Lepsze zrozumienie jego korzyści dla środowiska, uniwersalnego zastosowania oraz faktu, że jest natychmiast dostępny bez względu na miejsce, jest kluczową kwestią umożliwiającą podjęcie świadomych i odpowiedzialnych decyzji w sprawie wyboru rodzaju źródła energii.

LPG jest dystrybuowany przez sieć 17.500 stacji paliwowych i jest paliwem, które zasila ponad 4 miliony pojazdów w Europie

Więcej na stronie: POGP 2014