Nowe urządzenie przeznaczone jest do wentylacji z odzyskiem ciepła od 500-6000m3/h.

KOMPAKT ERATO 0,1,2 - kompaktowa centrala rekuperacyjna od Dospel
Centrala

Co ją charakteryzuje?

* rekuperator krzyżowy o sprawności odzysku ciepła do 76%
* wbudowany bypass
* prawidłowa wymiana powietrza
* redukcja kosztów eksploatacyjnych budynku
* niska emisja hałasu
* estetyczny wygląd i prosty montaż
* wbudowana automatyka w opcji


Dospel Professional

DOSPEL Sp. z o.o. to jeden z największych producentów urządzeń i systemów z zakresu wentylacji i klimatyzacji. DOSPEL Professional, będący częścią Grupy DOSPEL specjalizuje się w produkcji przemysłowych systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Ponad 40-letnie doświadczenie, wysoko wykwalifikowana kadra Inżynierska oraz najwyższa jakość oferowanych produków czyni z DOSPEL Professional solidnego i i wiarygodnego partnera.Dospel działa w oparciu o System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 oraz ma wszelkie wymagane certyfikaty jakości bezpieczeństwa.


Centrale wentylacyjne KOMPAKT


Centrala KOMPAKT-ERATO 0,1,2 jest kompaktowym urządzeniem przeznaczonym do wentylacji z odzyskiem ciepła pomieszczeń typu: domy jednorodzinne, biura, sklepy, restauracje, pralnie, budynki mieszkalne i inne.

Najefektywniej wykorzystujemy właściwości centrali KOMPAKT-ERATO w pomieszczeniach, w których występuje duża emisja energii cieplnej, a jednocześnie wymagana jest dobra wentylacja pomieszczenia. Dzięki wysokiej jakości technologii wykonania i zastosowanym wysokiej klasy urządzeniom wewnętrznym, centrala KOMPAKT ERATO gwarantuje obniżenie kosztów eksploatacyjnych w całym budynku.


CENTRALA WENTYLACYJNA KOMPAKT-ERATO 0,1,2


3 wielkości centrali kompaktowej ERATO doskonale zaspokajają potrzeby mniejszych i średnich projektów

Centrala

Centrale kompaktowe ERATO 0,1,2 w wykonaniu wewnętrznym przeznaczone są do pracy w pomieszczeniach takich jak piwnice, strychy itp. Obudowy central wykonane są z płyt warstwowych wypełnionych pianką poliuretanową, obustronnie pokrytych blachą ocynkowaną, malowaną proszkowo co stanowi dodatkową ochronę antykorozyjną. Płyty warstwowe typu "Sandwich" stanowią doskonałą izolację termiczną i spełniają rygorystyczne wymagania akustyczne.

Sekcje centraliPorównanie

Specyfikacja centrali
SchematWielkość i opis