Mówi się, iż muzyka łagodzi obyczaje. Podobnie działa widok ognia bijącego z kominka, który niczym delikatne dźwięki muzyki otula wnętrze przyjemnym blaskiem. Kominek elektryczny Vivaldi w wirtuozyjny sposób ozdobi nasz dom, a niezwykle realistyczny efekt płomieni Opti – Myst®, który działa niezależnie od trybu grzania pozwoli na wypoczynek przy jego palenisku przez cztery pory roku.

Kominek na cztery pory roku, czyli Vivaldi z efektem Opti – Myst®
Tak odbiorcy indywidualni, jak i profesjonaliści z branży wnętrzarskiej oraz budowlanej są zgodni – technologia 3D Opti – Myst® to przełom. Liczne nagrody, wyróżnienia tylko potwierdzają innowacyjność rozwiązania. Kominki elektryczne z trójwymiarowym efektem płomienia 3D Opti-Myst® to prawdziwy koncert życzeń tak dla sympatyków nowinek technologicznych, jak i pozostałych wymagających użytkowników – kominki oprócz ciekawego designu spełniają ich potrzeby także pod względem funkcjonalności produktu.

Opti-Myst

Koncert płomieni

Dźwięki smyczków w koncertach Vivaldiego zdają się delikatnie wibrować – wzmagają się, po to, aby następnie cichnąć kojąc nasze zmysły. Migoczący ogień zachowuje się podobnie – zwłaszcza jeśli możemy za pomocą pilota zdalnego sterowania regulować wielkość płomienia, jak w modelu Vivaldi. Innowacyjna technologia 3D Opti – Myst® zastosowana w kominku jeszcze bardziej potęguje ten efekt – trójwymiarowy efekt płomienia i dymu, zdaje się być tak realistyczny, że trudno go odróżnić od prawdziwego ognia. Mechanizm wygenerowania mgły wodnej, która dzięki odpowiedniemu oświetleniu daje niepowtarzalne złudzenie płomieni i smużek dymu, polega na zastosowaniu ultradźwięków. Powstała trójwymiarowa iluzja zaskakuje perfekcją. Dodatkowo, na skutek zastosowanego rozwiązania, palenisko kominka jest bardziej przestronne, zaś migoczące w nim języki ognia zdają się tańczyć w palenisku - nie sprawiają wrażenia płaskich, lecz bardzo naturalnych.


Mistrzowska aranżacja

Muzyka poważna ma zadziwiającą zdolność do wzbudzania w nas emocji. Potrafi także relaksować jak żadna inna, zwłaszcza jeśli pozwolimy ponieść się jej dźwiękom w przytulnym wnętrzu. O przyjazną i ciepłą atmosferę w naszym domu zadba kominek elektryczny Vivaldi. Termowentylator o mocy grzewczej 2kW sprawia, że kominek podłączony do prądu otula pomieszczenie przyjemnym ciepłem. Kominek Vivaldi wpisuje się idealnie w wystrój wnętrz nowoczesnych, które wbrew pozorom nie muszą emanować chłodem. Jeśli pragniemy ocieplić atmosferę, wystarczy umieścić w dowolnym miejscu kominek elektryczny - relaksujący i przyjemny widok płomieni natychmiast dokona metamorfozy za przysłowiowe grosze - koszt efektu płomienia to bowiem jedynie 1,5 gr/h. Co więcej, minimalistyczne pomieszczenia charakteryzują się prostotą i niewymuszoną elegancją, harmonijnym połączeniem stonowanych kolorów, które nie rozpraszają uwagi, wpływając tym samym na samopoczucie domowników. Meble w salonie urządzonym w tym stylu są zazwyczaj proste, oszczędne w formie i detalach, nie przytłaczają, dlatego gładka, błyszcząca, geometryczna obudowa w kolorze metalicznego brązu i czerni kominka Vivaldi idealnie wpisuje się w ten klimat.

Widok tańczących języków ognia to sposób na relaks po męczącym dniu. Zatopieni w fotelu z ciekawą lekturą dzięki efektowi płomienia, który działa niezależnie od trybu grzania możemy się nim delektować cały rok, zarówno wiosną, latem jesienią, jak i zimą.