VOLCANO za jedyne 1300,00 zł + 23% VAT!

KNPL: Nagrzewnice VOLCANO - najtaniej w KNPL!
Zapraszamy do skorzystania z
wyjątkowej oferty KNPL
, od 04.10.2011 r.
nagrzewnice VOLCANO
w oszałamiającej ofercie cenowej -
tylko 1300,00 zł + 23% VAT!


Nagrzewnice VOLCANO
VOLCANO to produkt od kilku lat pozostający w czołówce najlepiej sprzedających się nagrzewnic wodnych, sprawdzony zarówno w warunkach przemysłowych jak i komercyjnych, mający wielu wiernych wyznawców wśród instalatorów i użytkowników.
VOLCANO to nowoczesne nagrzewnice w obudowie z tworzywa sztucznego o subtelnej kolorystyce, podlegającego pełnemu recyklingowi. Dwa modele o mocach nominalnych 33 kW i 60 kW.
Urządzenia montowane w poziomie aerodynamiczne kierownice powietrza umożliwiające ukierunkowanie nawiewu ciepłego powietrza w czterech pozycjach.
Wentylator osiowy z poborem mocy na poziomie 610 W, specjalnie ukształtowane łopatki zapewniają wydajną i niegłośną pracę. Montaż na specjalnie zaprojektowanej obrotowej konsoli montażowej umożliwiającej wymagane ukierunkowanie nawiewu w zakresie 0-120 stopni. Możliwy montaż podwieszany na umiejscowionych z tyłu zawiesiach i prętach gwintowanych do stropu.
Króćce przyłączeniowe śr. 3/4" do instalacji c.o. z tyłu urządzenia.
Sterowanie ręczne lub automatyczne: proste zero/pełna moc za pomocą standardowych elementów: regulatora obrotów wentylatora, termostatu, siłownika elektrycznego otwierającego lub zamykającego przelotowy zawór regulacyjny.
Maksymalne parametry wody grzewczej: 130oC / 1,6MPa.
Gwarancja 24 miesiące.

>>szczegóły promocji
Źródło: Kurtyny-nagrzewnice.pl Arkadiusz Bieniek