Data rozpoczęcia
2014-06-05
Data zakończenia
2014-06-05
Miejsce
Kraków

Kliwent-Event
Koło naukowe wentylacji i klimatyzacji przemysłowej KN Kliwent działające w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie postawiło rozszerzyć swoją dotychczasową, aktywną działalność o stworzenie wydarzenia, które mogłoby zaangażować zarówno studentów, pracowników naukowych oraz przedstawicieli firm z branży HVAC.

Tym sposobem powstał pomysł organizacji corocznej konferencji Kliwent-Event.

Celem konferencji jest poszerzenie świadomości i wiedzy studentów w aspekcie tworzenia i stosowania najnowszych rozwiązań w branży HVAC oraz przedstawienie korzyści jakie daje studiowanie na kierunku Inżynieria Środowiska na specjalności Wentylacja i Klimatyzacja Przemysłowa.

Podczas konferencji Kliwent-Event przedstawiciele firm oraz pracownicy naukowi AGH przedstawią referaty dotyczące istotnych zagadnień i najnowszych rozwiązań w branży HVAC.

W trakcie trwania konferencji dla studentów zostaną przeprowadzone również branżowe warsztaty szkoleniowe.

Konferencja przez swoją różnorodność tematów skierowana jest do szerokiej liczby odbiorców, w tym studentów i pracowników innych uczelni, którym bliski jest temat wentylacji i klimatyzacji.
Pierwsza edycja konferencji będzie mieć miejsce 5 czerwca 2014 r. w Centrum Dydaktyki U2
w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Więcej bieżących informacji dotyczących tematów szkoleń i prelekcji należy szukać na stronie koła: www.kliwent.agh.edu.pl/kliwent-event oraz fanpage’u wydarzenia: www.facebook.com/kliwentevent


Firmy, które postanowiły wesprzeć tegoroczną edycję konferencji:


Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w konferencji.

Mamy nadzieję, że Kliwent-Event wpisze się na stałe w kalendarz imprez branżowych, jako konferencja, dzięki której każdy z uczestników będzie mógł poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę
o nowe informacje i doświadczenia.

Loga
Źródło: ''