Po ponad 4 latach pracy specjalistów pojawiła się nowa technologia odprowadzania kondensatu. Specjaliści z Aspen Pumps w trakcie tego okresu dokładnie przeanalizowali potrzeby inżynierów, po czym stworzyli pierwszą intuicyjną technologię pompowania skroplin.

Już jest! Pierwsza intuicyjna technologia pompowania skroplin.

Technologia i4 to pierwsze intuicyjne, naukowo opracowane rozwiązanie na rynku, które pozwala jednocześnie kontrolować natężenie przepływu skroplin, prędkość pompy, ilość generowanego dźwięku i napięcie, a przy tym może informować instalatora o poprawności instalacji i usterkach. Od pierwszych testów nowej technologii do teraz – technologia i4 zabrała nas w podróż, która kompletnie odmieni przyszłość branży instalacji.
 
 

 

Oto, zatem sekret jej sukcesu.


Technologia i4 składa się z 4 intuicyjnych rozwiązań, które wspólnie stanowią harmonijne, systemowe podejście:
 
HYDROTECH inteligentny pomiar natężenia przepływu
Hydrotech mierzy i reguluje natężenie przepływu na żądanie. System uważnie monitoruje natężenie przepływu wejściowego i stosownie reguluje prędkość pompy. Ta inteligentna technologia gromadzi dane, reguluje natężenie przepływu i poziom przełączania.
 
PULSE diagnostyka wizualna
Technologia Pulse za pomocą wskaźnika LED natychmiast informuje o poprawnym montażu! Sposób działania wskaźnika LED pozwala inżynierowi natychmiast określić stan pompy i procesy w niej zachodzące. Technologia Pulse pozwala szybko diagnozować pompy bez potrzeby ich demontażu, co oszczędza czas i pieniądze.
 
UNIVOLT regulacja napięcia na żądanie
Technologia Univolt reguluje napięcie i prąd u źródła, co przekłada się na uniwersalność pompy i łatwiejszą instalację. Co więcej, pozwala ona sterować pompą na żądanie, dzięki czemu znacznie wydłuża czas eksploatacji urządzenia.

SILENT+ miękki start w standardzie
Każda pompa oznaczona logo i4 pracuje naprawdę cicho. To dzięki temu, że jest standardowo wyposażona w funkcję miękkiego startu. Pompa będzie korygować swoją prędkość stosownie do napływu wody, a zatem będzie usuwać tylko tyle wody, ile potrzeba, co oznacza znacznie cichszą pracę.


Bądź na bieżąco z technologią i4, nadchodzącą pompką Micro V i pozostałymi pompkami serii Aspen!

 

 

Zobacz pełną ofertę produktów Aspen