Data rozpoczęcia
2019-10-24
Data zakończenia
2019-10-25
Miejsce
Łysomice k. Torunia
Organizator
METALKO Sp. z o.o.

W dniach 24-25.10.2019 serdecznie zapraszamy na IX Ogólnopolskie Warsztaty Amoniakalne, które planowo zostaną zorganizowane w Łysomicach koło Torunia.

Tegoroczny temat wiodący to - „Od teorii do praktyki w Amoniakalnych Instalacjach Chłodniczych”.

METALKO Sp. z o.o. Kujawsko-Pomorskie Centrum Szkoleń i Certyfikacji po raz kolejny organizuje to forum dla osób z kierownictwa, dozoru i eksploatacji, pracujących w zakładach wykorzystujących amoniak w instalacjach chłodniczych.

W opinii dotychczasowych uczestników, Warsztaty to dobra i sprawdzona forma wymiany doświadczeń, zdobywania, pogłębiania wiedzy i umiejętności. Spotkanie będzie obejmowało tradycyjnie trzy bloki tematyczne:

  • rozwiązania techniczno–organizacyjne,
  • zagadnienia eksploatacyjne,
  • standardy bezpieczeństwa.

Od kilku lat spotkanie chłodników jest objęte patronatem Urzędu Dozoru Technicznego, Krajowego Forum Chłodnictwa Związku Pracodawców, Uniwersytetu Technologiczno - Przyrodniczego im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy, Naczelnej Organizacji Technicznej. W patronat nad Warsztatami włączają się także inne instytucje i firmy.

Warsztaty co roku gromadzą specjalistów z Polski i zagranicy. W poprzedniej edycji uczestniczyło ponad 170 osób z chłodnictwa. Ich zdaniem rosnące zainteresowanie, ciekawe tematy oraz ożywiona, rzeczowa dyskusja, to bezapelacyjne atuty tej roboczej konferencji. Spodziewamy się, że w tegorocznych Warsztatach weźmie udział równie duża liczba uczestników. 

Tradycyjnie patronat medialny nad Warsztatami będzie sprawował miesięcznik Chłodnictwo&Klimatyzacja, miesięcznik Technika Chłodnicza i Klimatyzacyjna, biuletyn Urzędu Dozoru Technicznego INSPEKTOR oraz wybrane branżowe portale internetowe.

Zapraszamy wszystkich do współtworzenia Warsztatów. W opinii uczestników, Warsztaty to dobra inwestycja na przyszłość.

Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie lub elektronicznie: 
tel. 784 075 860; 504 241 927;
e-mail: grzegorz.starszak@metalko.com.pl

Serdecznie zapraszamy!

 

Dowiedz się więcej