Data rozpoczęcia
2014-04-04
Data zakończenia
2014-04-06
Miejsce
Myślenice

W 2011 roku miała miejsce pierwsza edycja Myślenickich Targów „Dom i Otoczenie” (Budownictwo, Instalacje, Ogrzewanie, Wnętrza).

Jest to impreza o charakterze lokalnym. Pozwala mieszkańcom powiatu myślenickiego na zapoznanie się z ofertą lokalnych przedsiębiorców z branży wyposażenia wnętrz, ogrodnictwa, instalacji, oraz budownictwa. Targi odwiedza 3 tysiące osób.


Jak wynika z badań przeprowadzonych przez nas w trakcie imprezy – zdecydowanie największym zainteresowaniem wśród zwiedzających cieszy się branża wyposażenia wnętrz. Jest to dla nas ważny prognostyk i będziemy starali się kształtować imprezę w tym kierunku w kolejnych edycjach.


Same Myślenice są miastem cechującym się znaczącą dynamiką rozwoju gospodarczego na tle regionu, jednocześnie stawiającym na turystykę i rekreację. Bliska odległość Krakowa i położenie przy drodze krajowej nr 7 (tzw. Zakopiance) sprzyja dynamicznemu rozwojowi miasta.

Zarabie – rekreacyjna dzielnica miasta oferuje turystom i osobom chętnym wypoczynku stok narciarski, liczne szlaki turystyczne, ośrodki wypoczynkowe, „Park Rozrywki” i wiele innych atrakcji. Jest to ważne miejsce wypoczynkowe dla mieszkańców oddalonego o 25 km Krakowa. Właśnie na terenie malowniczego Zarabia znajduje się Hala Sportowo-Widowiskowa, na której odbywają się Targi.