Data rozpoczęcia
2017-05-25
Data zakończenia
2017-06-08
Miejsce
Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław
Organizator
Tech Data

Datech, specjalizowana marka firmy Tech Data, zajmującej się dystrybucją oprogramowania do projektowania, zaprasza na bezpłatne seminaria poświęcone włączeniu koncepcji BIM w proces projektowania i dostarczania produktów dla branży budowlanej.

„Inżynieria 4.0 w służbie BIM” – zapraszamy na cykl konferencji dla producentów produktów i sprzętu dla budownictwa

Konferencje „Inżyniera 4.0 w służbie BIM” przeznaczone są dla inżynierów, projektantów, osób zarządzających produktami oraz dla kadry menedżerskiej w firmach wytwarzających produkty, wyposażenie i sprzęt dla budownictwa.  Wśród prelegentów znajdą się firmy: BIPROHUT, Kratki.pl oraz Spectra Lighting. 

BIM (modelowanie informacji o budynku) powoli staje się standardem w branży architektonicznej i budowlanej. Udostępnianie danych produktu zgodnych z BIM oraz tworzenie bibliotek produktów to niesmaowicie ważna działania z perspektywy efektywnej współpracy z architektami, inżynierami budownictwa oraz wykonawcami. Podczas konferencji, uczestnicy będą mogli dowiedzieć się,  w jaki sposób wykorzystać w tym celu oprogramowanie CAD, a także jak uzyskać dodatkową przewagę konkurencyjną dzięki cyfrowym informacjom o produkcie. 

 

Dowiedz się więcej

 

Spotkania odbędą się w 4 miastach w Polsce: 

  • Warszawa (25 maja), 
  • Kraków (30 maja), 
  • Katowice (6 czerwca),
  • Wrocław (8 czerwca). 

Konferencja jest bezpłatna, a liczba miejsc ograniczona.

 

Zarejestruj się już dziś