Znani i sprawdzeni producenci oraz szeroki zakres wydajności sprawiają, że oferta firmy Iglotech jest w stanie zrealizować oczekiwania każdego Klienta. W ofercie firmy znajdują się centrale z wymiennikiem krzyżowym, krzyżowo-przeciwprądowyn oraz obrotowym firm Ostberg, Salda oraz Neovent.

Iglotech - Centrale wentylacyjne
Centrale wentylacyjne Heru firmy Ostberg służą do nawiewu i wywiewu powietrza z możliwością odzysku ciepła do 84%. Zaletą zastosowania wymiennika obrotowego jest brak potrzeby odmrażania i odsączania wody skondensowanej. Dodatkowo wymiennik może automatycznie mieszać chłodne powietrze nocne z powietrzem dziennym w okresie letnim co znacznie poprawia komfort snu. Centrale wentylacyjne Heru pozwalają obniżyć koszty zużycia energii. Urządzenia dostępne są z silnikami EC i standardowymi AC. Zastosowanie silników EC zmniejsza koszty o 50% w porównaniu z silnikami konwencjonalnymi.
Dostępne są dwa modele urządzeń Heru: Centrale pionowe Heru T z podłączeniem górnym i centrale poziome Heru S z podłączeniem bocznym. Centrale posiadają wydajność od 364 do 889 m3/h przy sprężu 125 Pa.

centrale wentylacyjne1

Centrale wentylacyjne Salda występują w wersji z wymiennikiem krzyżowym, krzyżowo-przeciwprądowym i obrotowym. Służą do wentylacji domów i innych pomieszczeń ogrzewanych. Posiadają wydajne i ciche wentylatory oraz nagrzewnicę elektryczną lub wodną. Centrale wentylacyjne Salda mają możliwość regulacji przepływu powietrza, a także możliwość sterowania temperaturą powietrza nawiewanego. Wszystkie centrale Salda charakteryzują się bardzo cichą pracą, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości podzespołów, oraz precyzyjnemu wykonaniu.
Centrale Salda osiągają wydajność od 180-6450 m3/h, przy sprężu dyspozycyjnym 150 Pa. Występują w wersji poziomej lub pionowej , z silnikami AC lub EC

centrale


Centrale wentylacyjne Neovent z wymiennikiem krzyżowym są idealnym rozwiązaniem do odzysku ciepła w pomieszczeniach użyteczności publicznej, jak np. sale konferencyjne, restauracje, lokale o małej i średniej powierzchni. Centrale wentylacyjne Neovent KA odzyskują ciepło w wymienniku krzyżowym wykonanym z aluminium ze sprawnością odzysku ciepła do 70%. Wymienniki posiadają certyfikat Eurovent. W celu ochrony wymiennika ciepła centrale standardowo wyposażone są w filtry klasy EU6. Silniki wentylatorów zasilane są prądem zmiennym (silniki AC).  Centrale osiągają wydajności od 200-7000 m3/h przy sprężu 150 Pa.

centrale went


Oferta central wentylacyjnych skierowana jest do instalatorów, hurtowni branżowych, projektantów oraz indywidualnych inwestorów.
Szeroka oferta handlowa, rozbudowana sieć dystrybucji oraz sprawnie zorganizowana logistyka zapewniają szybką realizację każdej inwestycji.
Szczegółowa oferta oraz informacje dostępne w oddziałach Iglotech, punktach handlowych Iglotech Partner oraz na stronie www.iglotech.com.pl