Konsorcjum Grupa Kombajn czyli jak sama nazwa wskazuje jest to połączenie największych: agencji reklamowej Dum Dum, agencji public relations Secret Services, domu mediowego Marka M, studia produkcyjnego ITC.org.pl oraz firmy strategicznej Brand Equity.

Grupa Kombajn czyli Dum Dum, Secret Services, Marka M,  ITC.org.pl oraz Brand Equity.
Agencja reklamowa Dum Dum jest liderem w Grupie Kombajn.

- Dzięki synergii wiedzy i doświadczenia Kombajn jest użytecznym narzędziem do planowania i realizacji zarówno bardzo złożonych, jak i mniej skomplikowanych projektów reklamowych i public relations. Pozwala efektywnie dostosować budżet i zoptymalizować działania - mówi szef Dum Dum, Marcin Gajewski - Każdy projekt jest wyjątkowy i wieloaspektowy dlatego uważamy, że wymaga bezpośredniego wsparcia odpowiedniej konfiguracji ekspertów - dodaje.

Agencja Dum Dum, na której czele stoi Marcin Gajewski oraz Wojciech i Magdalena Rejniak, przygotowuje kampanie reklamowe ATL i BTL. Swoimi działaniami wspierają LG, Pepsi, Syngenta, Suzuki, HiPP.

Agencja public relations Secret Services prowadzona jest przez Beatę Milewicz. Uprzednio Pani Milewicz pisała dla "Życia Warszawy" i "Faktu". Jaką rolę spełnia? Działania skupia głównie na szeroko rozumianym PR korporacyjnym, zwłaszcza w zakresie komunikacji z rynkiem kapitałowym.

Studio ITC.org.pl kierowane przez Roberta Dylewicza oraz Waltera Chełstowskiego zajmuje się produkcją reklam telewizyjnych, animacji 2D/3D oraz oprawą graficzną kanałów i programów telewizyjnych.

Planowaniem i zakupem mediów każdego typu zajmuje się dom mediowy Marka M, który kierowany jest przez Mariusza i Katarzynę Maciaków.

Prezentacji wymaga również firma Brand Equity, którą kieruje Pan Tomasz Osuchowski. Oferuje ona przygotowanie strategii marketingowych.O Grupie Kombajn

KOMBAJN to grupa niezależnych firm, która dzięki synergii ekspertów ds. komunikacji 360° jest bardzo użytecznym narzędziem do planowania i realizacji najbardziej złożonych oraz tych mniej skomplikowanych kampanii, konstruowanych zawsze na miarę oczekiwań oraz w ramach założonego budżetu.

Grupa uważa, że każdy projekt jest wyjątkowy i wieloaspektowy oraz wymaga wsparcia odpowiednich ekspertów. Dlatego do realizacji powierzonych zadań dedykowane są firmy z Grupy Komabjn potrzebne tylko do osiągnięcia danego celu.

Kontakt
Grupa Kombajn
tel. 606 402 747
e-mail: biuro@grupakombajn.com