Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Brazylii odbywają się na ultra-nowoczesnych stadionach. Poszczególne drużyny rywalizują ze sobą na zielonej trawie, pod którą znajduje się ogrzewanie elektryczne, zapewniające wysoką jakość powierzchni.

Grać w piłkę nożną przez cały rok!
Firma DEVI ma bogate doświadczenie w zakresie rozwiązań dedykowanych dla obiektów multi-sportowych i boisk piłkarskich.

Ogrzewanie elektryczne DEVI boisk sportowych to nie tylko efektywne i energooszczędne ogrzewanie, które chroni boisko przed mrozem i śniegiem, ale również służy jako stymulator wzrostu i zapewnia odpowiednią jakość trawy. Ma wpływ na wysoki poziom parametrów boiska, które może być wykorzystywane przez piłkarzy niezależnie od pory roku i położenia geograficznego.

Jednym z ostatnich przykładów użycia ogrzewania DEVI jest ultra nowoczesny stadion New Konya Stadium w Turcji, który może pomieścić ponad 42.000 widzów. Do ogrzania jego powierzchni wykorzystano 44 232 metry kabli grzejnych DEVI, które gwarantują wysoką jakość widowisk sportowych przez cały rok. Zaletą rozwiązania DEVI jest prostota instalacji i mała średnica zastosowanych w nim kabli.


“Aktualnie obserwujemy wiele nowych projektów obiektów sportowych na całym świecie, które korzystają z elektrycznego ogrzewania aby utrzymywać wysoką jakość powierzchni. Wśród nich jest wiele boisk wykorzystujących rozwiązania oferowane przez markę DEVI, które sprawdzają się jako najprostsze w instalacji i solidne w użytkowaniu, ale przede wszystkim efektywne kosztowo” - mówi Marius Beek z DEVI.


DEVI jest wiodącym w Europie producentem elektrycznych systemów grzewczych,
w tym inteligentnych systemów elektrycznego ogrzewania podłogowego oraz zewnętrznych systemów przeciwoblodzeniowych. Zaawansowane rozwiązania systemowe DEVI są energooszczędne i przyjazne użytkownikom. Produkty DEVI opracowano w największym na świecie centrum kompetencji ogrzewania podłogowego.