Data rozpoczęcia
2014-03-05
Data zakończenia
2014-03-06
Miejsce
Warszawa

Forum Wentylacja 2014. Salon Klimatyzacja 2014
Nowa lokalizacja targów: ul. Marsa 56 C w Warszawie.


FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA to targi branżowe poświęcone tematyce wentylacji i klimatyzacji. Dwunasta edycja FORUM - SALONU odbędzie się w dniach 5-6 marca 2014 roku (środa-czwartek), w Centrum Targowo-Kongresowym MT POLSKA przy ul. Marsa 56C w Warszawie. Centrum MT POLSKA oferuje 10.000 m2 powierzchni klimatyzowanej hali, 1.200 m2 powierzchni konferencyjno-biurowej, 4.000 m2 terenu zewnętrznego wraz z 1.500 miejsc parkingowych.

Podczas jedynej takiej, ściśle branżowej wystawy w Polsce, spotykają się wszyscy uczestnicy procesu budowlanego oraz wykonawcy, producenci, dostawcy i odbiorcy urządzeń i systemów wentylacji i klimatyzacji. Dwudniowej wystawie FORUM WENTYLACJA 2014 - SALON KLIMATYZACJA 2014, podczas której prezentowane są najnowsze rozwiązania w zakresie urządzeń, elementów i systemów VAC, towarzyszy bogata oferta seminariów i warsztatów branżowych.

Nowa forma rejestracji i zakupu biletu

Aby ułatwić wejście na teren targów i szybszą rejestrację uczestników seminariów wprowadzona zostaje możliwość bezpośredniego zakupu biletu na targi oraz rejestracja on-line. Już wkrótce na stronie internetowej Forum www.forumwentylacja.pl pojawi się specjalna aplikacja, za pomocą której będzie można kupić bilet i tym samym uniknąć kolejek w punkcie rejestracji bezpośrednio na targach. Za bilety będzie można płacić przelewami on-line i tradycyjnymi oraz karta mi kredytowymi. Wszystkich odwiedzających Forum zachęca się do skorzystania z tej formy rejestracji, dla nich bowiem będzie działał oddzielny punkt odbioru identyfikatorów umożliwiający szybkie wejście na teren targowy.

Autokarem na FORUM 2014

Gdańsk, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków i Rzeszów – z tych miastach wyruszą specjalne autokary, które przywiozą uczestników na targi. Pakietowa usługa obejmie transport do/z Warszawy, bilet wstępu na targi i seminaria, posiłek i aromatyczną kawę. Korzystając ze zorganizowanego przejazdu, będzie można łatwo i komfortowo dotrzeć bezpośrednio na tereny targowe oraz wejść specjalnym szybkim wejściem na teren ekspozycji. Zorganizowany przyjazd autokarem to interesująca alternatywa dla indywidualnych przyjazdów. Nie bez znaczenia będzie także atrakcyjny koszt przejazdu. Szczegóły oferty już wkrótce na www.forumwentylacja.pl

Więcej wkrótce na www.forumwentylacja.pl



Więcej informacji w artykule z 17 stycznia br. ->> TUTAJ
Źródło: ''