Tylko do końca czerwca przy zakupie kamery termowizyjnej Fluke Ti100, a więc Fluke Ti105, Ti110 lub Ti125 otrzymasz iPad Mini, natomiast przy zakupie Fluke Ti200, Ti300 lub Ti400, otrzymasz w prezencie iPad Air.

Fluke-kup kamerę termowizyjną Fluke Ti100, Ti200, Ti300 lub Ti400, a tablet iPad Air lub iPad Mini otrzymasz w prezencie.

Po pobraniu darmowej aplikacji z Apple App Store, iPad - kompatybilny już wtedy z systemem Fluke Connect - może stać się centrum komunikacyjno-obliczeniowym wspierającym proces pomiarowy i analityczny.

System Fluke Connect to największe na świecie rozwiązanie z użyciem połączonych przyrządów, umożliwiające bezprzewodowy przesył danych z przyrządów pomiarowych na smartfony i tablety w celu natychmiastowej interpretacji wyników. Fluke Connect obejmuje już ponad 20 przyrządów współpracujących z urządzeniami mobilnymi: multimetry, mierniki elektryczne, mierniki przemysłowe, wibrometry i kamery termowizyjne. Wykorzystanie Fluke Connect ułatwia technikom serwisu, elektrykom i inżynierom utrzymania ruchu pracę w zespole zapewniając natychmiastowy dostęp do danych, wyników pomiarów i raportów, a także umożliwiając natychmiastową komunikację. Wszystko to zapewnia oszczędności finansowe i czasowe, oraz przyczynia się do bezpieczniejszej pracy i efektywniejszego wykorzystywania posiadanych narzędzi pomiarowych. Kamery Fluke z serii Ti105, Ti110 i Ti125 oraz Ti200, Ti300 i Ti400 przeznaczone są do diagnostyki przemysłowej, elektrycznej i budowlanej.


Zapraszamy na www.fluke.pl