HAIER w nowym sezonie prezentuje znany i ceniony klimatyzator FLEXIS Plus od teraz dostępny w trzech wersjach kolorystycznych White MATT/ Black MATT oraz nowość – Silver Shine.

haier flexis plus

Klimatyzator został  wyposażony w funkcję STERYLIZACJA UV-C, która  może hamować  rozwój wirusa SARS CoV-2 do 99,99%*, co zostało potwierdzone certyfikatem Texcell. Lampa o działaniu dezynfekującym naświetla promieniami UV-C przepływające przez klimatyzator powietrze, oczyszczając je z wirusów i bakterii. Funkcja STERYLIZACJA UV-C jest bezpieczna dla zdrowia człowieka, ponieważ promienie nie wydostają się poza urządzenie. Technologia STERYLIZACJA UV-C
w klimatyzatorach Haier może skutecznie chronić przed wirusami i bakteriami.

Klimatyzator wyposażony został również w funkcję 56°C Steri Clean, która eliminuje do 99,9% bakterii i wirusów na wymienniku ciepła; czy Self Hygiene, antybakteryjną powłokę  z nanocząsteczkami srebra.

Klimatyzator FLEXIS Plus jest jednym z najcichszych dostępnych na rynku – 16 dB(A). W standardzie posiada sterowanie Wi-Fi. Inteligentna funkcja Czujnika ECO wykrywa i śledzi ruch człowieka, co pozwala na dostosowanie pracy do preferencji użytkownika.

Od kwietnia o klimatyzatorach HAIER usłyszysz w jednej z najchętniej słuchanych rozgłośni radiowych – w Radiu ZET. Kampanię promocyjną dotyczącą klimatyzatorów z funkcją STERYLIZACJA UV-C, hamującą rozwój wirusa SARS-CoV-2 do 99,99%  będzie można usłyszeć w Radiu Zet już od początku kwietnia, aż do końca sezonu.

Będziemy w różnych pasmach antenowych – wśród Twoich ulubionych audycji radiowych.

Więcej o klimatyzatorach z funkcją STERYLIZACJA Plus:

www.haier-ac.pl

*Technologia STERYLIZACJA UV-C zastosowana w klimatyzatorach Haier pełni funkcję hamowania rozwoju wirusa (SARS-CoV-2) w oparciu o wyniki laboratoryjnego badania wydajności lampy UV-C (badanie: Non-GLP VIRAL CLEARANCE STUDY – FIO). Testy zostały przeprowadzone przez Texcell, globalną organizację zajmująca się przeprowadzaniem badań na zlecenie. Texcell zweryfikował i potwierdził skuteczność tej technologii na poziomie 99.998%, w przestrzeni o kubaturze 45 litrów, w czasie 1 godziny.