Listopad zaczął się wielkim sukcesem dla firmy Iglotech. Firma stała się generalnym dystrybutorem GMC na terenie naszego kraju. Takie działania wpłynęły na zwiększenie asortymentu firmy. To natomiast ma znaczenie dla szybszej i bardziej kompleksowej realizacji zamówień.

Firma Iglotech stała się generalnym dystrybutorem automatyki GMC.
Długoletnia współpraca firmy z GMC, doskonałe wyniki sprzedażowe oraz ogromny potencjałfirmy Iglotech zaowocowały podpisaniem umowy o współpracę w zakresie wyłącznej dystrybucji produktów. Od tego momentu pełen asortyment dostępny będzie jedynie w firmie Iglotech.
Automatyka i armatura chłodnicza GMC charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania i konkurencyjną ceną.

W ofercie firmy znajdują się:

1. Zawory kulowe
2. Filtry odwadniacze
3. Filtry mechaniczne
4. Obudowy filtrów odwadniaczy i mechanicznych z wymiennymi wkładami typu CSR i MFC
5. Wzierniki cieczy z indykatorem wilgotności GMC
6. Zawory elektromagnetyczne
7. Zawory bezpieczeństwa
8. Zawory zwrotne
9. Kapilary z nakrętkami

oferta GMCoferta GMC

Firma GMC została założona w 2002 roku z misją kompleksowej dostawy komponentów do układów klimatyzacyjnych oraz chłodniczych najwyższej jakości. Wszystkie produkty przechodzą szereg testów w dziale kontroli jakości, co jest szczególnym wyróżnieniem na tle konkurencji. Wysoka jakość oraz rygorystyczne testy sprawiają że firma GMC ciągle się rozwija i zyskuje coraz to nowych zwolenników.

Wszystkie zawory kulowe dedykowane są do pracy z płynami nietoksycznymi, niełatwopalnymi, oraz niewybuchowymi. Specjalna konstrukcja zaworu kulowego pozwala na dwukierunkowy przepływ chłodziwa i w konsekwencji montaż w instalacji niezależny od kierunku przepływu.

Stałe wypełnienie osuszaczy filtra, w 100% z sit molekularnych jest odpowiednie do używania z płynami właściwymi dla II Grupy, (zdefiniowane w artykule 9, paragrafu 2.2 Dyrektywy 97/23/EC), czyli nietoksycznymi, niełatwopalnymi i niewybuchowymi. Do Grupy II należą również czynniki chłodnicze zgrupowane i zaklasyfikowane jako L1 w aneksie E normy EN 378 -1:2003. Te osuszacze filtrów są przeznaczone dla czynników HFC i olejów POE i PAG. Filtry w całości wykonane są ze stali, UNI EN 10130–FePO4. Korpus i głowica są zespawane w monolityczną strukturę. Niewymienny rdzeń filtra jest zbudowany ze zwartego bloku molekularnych sit, co w połączeniu z poliestrowym wkładem daje wysoki poziom filtracji mechanicznej. Taka budowa zapewnia minimalny opór cieczy i jej wydajne odwodnienie. Zakres produkcji obejmuje połączenia niklowane gwintowane i miedziane lutowane. Produkty GMC dostępne są w oddziałach Iglotech, u Partnerów Handlowych Iglotech Partner oraz w sklepie internetowym www.sklep-iglotech.com.pl.
GMC logo