DWA SZKOLENIA ZA 800zł * od SYSTHERM.
Klimatyzacja Samochodowa
oraz
Transport Chłodniczy – zagadnienia techniczne i organizacyjne.


[H3]DWA SZKOLENIA
ZA 800zł * [/H3]
(kolejna osoba z tej samej firmy płaci jedyne 750zł !!!*)

W każdym ze szkoleń może uczestniczyć inna osoba wysłana z tej samej firmy.

Klimatyzacja samochodowa to szkolenie podzielone na część teoretyczną oraz praktyczną . Podczas 2 dniowego kursu uczestnicy dowiadują się jak wygląda klimatyzacja wnętrza pojazdu samochodowego, jakie są stosowane czynniki robocze, jak wygląda budowa urządzeń i elementów klimatyzacji samochodowej, warunki eksploatacji oraz wydajność .

W części praktycznej uczestnicy zapoznają się z serwisowaniem klimatyzacji samochodowej oraz z diagnozowaniem i usuwaniem uszkodzeń układów klimatyzacji samochodowej.

W pakiecie proponujemy udział w szkoleniu pt. Transport chłodniczy jest jednodniowe podczas którego przedstawiane są takie zagadnienia jak: łańcuch dostaw i dystrybucji w transporcie chłodniczym, rodzaje i charakterystyka jednostek transportu chłodniczego, sposoby załadunku, przewozu oraz wyładunku towaru. Prezentowane są obowiązujące regulacje prawne oraz zasady BHP w transporcie chłodniczym


W cenie:
•materiały szkoleniowe + książka,
•przerwy kawowe i obiadowe
•zaświadczenie uczestnictwa w kursie
•rabaty na ofertę wydawniczą

*Promocja dotyczy szkolenia z Klimatyzacji Samochodowej w terminie 12-13.02.2014r oraz kursu pt. Transport Chłodniczy – zagadnienia techniczne i organizacyjne w terminie 11.02.2014r. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy szkolenia@systherm.pl bądź telefoniczny 663 636 048.

Zgłoszenia przyjmujemy do 03.02.2014r. Do ceny szkolenia należy doliczyć 23%Vat.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!