Gazela Biznesu dla D+H Polska Sp. z o.o.

D+H Polska Gazelą Biznesu 2011
D+H Polska Sp. z o.o. została laureatem w prestiżowym konkursie Gazele Biznesu 2011.
W dniu 6 marca 2012 roku odbyła się uroczysta Gala we Wrocławiu, na której przedstawiciele firmy D+H Polska odebrali certyfikat.
To już drugie wyróżnienie potwierdzające przynależność firmy do elitarnego Klubu Gazel Biznesu, grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

Ranking Gazele Biznesu

Ranking Gazele Biznesu - to ranking najdynamiczniej najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Z punktu widzenia ”Pulsu Biznesu” Gazela to firma średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów
Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.
Ranking publikowany jest w postaci ponad dwustustronicowego specjalnego wydania, które dołączone jest do grudniowego wydania "Pulsu Biznesu". Oprócz tego na specjalnej stronie gazele.pl znajduje się pełna baza gazel, czyli lista wszystkich firm, które znalazły się na naszych rankingowych listach, począwszy od roku 2000.
Po ogłoszeniu rankingu, począwszy od grudnia do marca „Puls Biznesu” organizuje w 12 miastach Polski specjalne uroczystości, podczas których w obecności regionalnych władz wręczamy laureatom rankingu statuetki i pamiątkowe dyplomy. To również okazja do spotkania najlepszych menedżerów i poszerzenia wiedzy.
Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz "Pulsu Biznesu" zestawienia takie opracowują jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.Źródło: D+H Polska Sp. z o.o.