Cyfrowe, sieciowe, integralne i inteligentne – takie cechy posiadać będą rozwiązania prezentowane przez D+H na nadchodzących targach BAU w Monachium. Jest to jedno z największych wydarzeń w branży budowlanej skupiające producentów systemów i materiałów budowlanych, a także inwestorów, projektantów i architektów z całego świata.

Projekt stoiska D+H zakłada wyszczególnienie kilku stref, na których przykładzie będzie zaprezentowane zastosowanie i sposób działania poszczególnych produktów oraz systemów. W odpowiednio zaaranżowanej przestrzeni zobaczymy m.in. system oddymiania grawitacyjnego, oddymianie szybu windowego, automatykę okienną wykorzystaną do naturalnej wentylacji, jak również innowacyjne rozwiązania z zakresu zasilania i kontroli tego typu systemów. 

Polskie akcenty w Monachium
W centralnej części stoiska umieszczona zostanie centrala TSZ-200, czyli przeznaczona do systemów wentylacji pożarowej, która została opracowana i wprowadzona na rynek przez D+H Polska. Polskich akcentów na stoisku globalnej marki D+H znajdziemy więcej – kompaktowy napęd VCD będzie uchylał skrzydło okna wykonanego na systemie Aluprof przez firmę Amberline z Kołobrzegu, a nowa funkcja napędu okuć okiennych BDT zaprezentuje się na stolarce dostarczonej przez firmę Vikking z Białej Podlaskiej – przy jej produkcji wykorzystano rozwiązania marek Aluplast i Winkhaus. Siłowniki D+H odnajdziemy także na stoiskach producentów stolarki okiennej. Na szczególną uwagę zasługuje okno strukturalne sterowane ukrytymi napędami D+H, zostanie zaprezentowane w przestrzeni wystawienniczej Ponzio Polska.

Międzynarodowa kooperacja D+H po raz pierwszy w ramach targów BAU zorganizuje dni tematyczne poświęcone konkretnym krajom, w których oferuje swoje rozwiązania i produkty. Dzięki temu każdego dnia na stoisku D+H będzie można spotkać specjalistów i przedstawicieli grupy działających w różnych częściach świata, m.in. w Austrii, Dani, Szwecji, Holandii, Portugalii, Rosji czy Turcji. Dzień Polski zaplanowano na wtorek 16 stycznia.

Rysunek 1. Wizualizacja stoiska D+H na targach BAU 2019

 

D+H
Hala B1, stoisko 420

Targi BAU 2019
14-19 stycznia 2019 r.
Monachium, Niemcy

 

Dowiedz się więcej