Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem ubiegłego tygodnia.

KLIMA-THERM z godłem "Inwestor w Kapitał Ludzki".
Firma KLIMA-THERM otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Inwestor w Kapitał Ludzki” w konkursie organizowanym przez Obserwatorium Zarządzania. Certyfikat nadany na drodze niezależnego badania opinii pracowniczej jest potwierdzeniem profesjonalizmu KLIMA-THERM jako pracodawcy oraz dbałości firmy o najwyższe standardy obsługi klienta.
Czytaj więcej

 

Klimatyzatory przenośne w ofercie Uni-Lux.
Pragniemy zaprezentować gamę najnowocześniejszych w konstrukcji klimatyzatorów mobilnych włoskiej firmy FRAL. Jedyne na rynku klimatyzatory przenośne, które można łatwo przekształcić w urządzenie typu Spot Cooler.
Sprawdź ofertę

 

Atest Higieniczny PZH dla HAVACO Flexo System.
Z przyjemności informujemy, że grupa produktów marki HAVACO Flexo System otrzymała atest higieniczny PZH. Dokument jest dostępny TU. HAVACO Flexo System to kompletne rozwiązanie dystrybucji powietrza dla domów oraz apartamentów, dedykowane do współpracy z centralami rekuperacyjnymi KOMFOVENT jak i innymi rekuperatorami.
Dowiedz się więcej

 

Prestiżowa nagroda dla HEOS Sistema firmy CAREL.
Produkt “CAREL HEOS Sistema - to zaawansowana technologia przeznaczona do zarządzania regałami i komorami chłodniczymi w przemyśle spożywczym. System wykorzystuje kompaktowe urządznia chłodnicze o wysokiej wydajności, zamontowane bezpośrednio w komorach chłodniczych, które wymieniają ciepło odrzucane podczas chłodzenia przez pętlę wody. W związku z tym na obiekcie np. w supermarkecie nie ma w obiegu czynnika chłodniczego (zmniejszenie o 80%), które zastąpiono wodą, która naturalnie wymienia temperaturę wewnetrzną z zewnątrz. Zastosowanie sprężarek DC inverter, charakteryzuje się dużą sterownością i wysoką sprawnością przy częściowych obciążeniach, umozliwia pracę każdej jednostki nanajwyższym poziomie, łacząc elastyczność systemu obiegu wody z wysoką wydajnością sprężarek DC.

 

Wystartował nowy program lojalnościowy Lindab Profit.
Lindab Profit to nowy program lojalnościowy od Lindab. Wystarczy wejść na stronę lindab-profit.pl, zarejestruj się i już dzisiaj stań się Uczestnikiem Porgramu. CO nowego w programie? Już teraz możesz mieć podgląd na zgromadzoną ilość aktywnych punktów, listę faktur, na podstawie których punkty zostały naliczone oraz będziesz mógł zamawiać nagrodę przez stronę.
Weź udział w programie
Aktualne promocje:

 


Klimatyzatory Samsung i Mistral w atrakcyjnych cenach również po sezonie! 


Ubranie montażowe gratis przy zakupie klimatyzatorów komercyjnych serii U-MATCH.