Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem ubiegłego tygodnia.

Świąteczne życzenia dla branży HVACR.
E-kartki z życzeniami od branży HVACR - dla branży. Pokaż swoje życzenia!
Pokaż swoje życzenia

 

Agnieszka Węglarz gościem BUDMA 2016.
Agnieszka Węglarz od blisko 20 lat zajmuje się marketingiem i biznesem. Pierwsze doświadczenia zdobywała w międzynarodowych agencjach reklamowych (JWT, Publicis, Ammirati Puris Lintas). Strategią zajmuje się zawodowo i z zamiłowania. Strategię definiuje jako umiejętność patrzenia w przyszłość, przewidywania konsekwencji i planowania z wyprzedzeniem. Prelekcja Agnieszki Węglarz planowana jest pierwszego dnia targów.
Poznaj szczegóły Budma 2016

 

Różnorodność oferty Uni-Lux oraz nowości produktowe.
Uni-Lux na polskim rynku istnieje od 1993 roku. Od tego czasu firma nieustannie się rozwija. Obecnie oferuje produkty Fral, Corona, Prem-I-Air, COSDEP oraz Brune. Na terenie kraju posiada ponad 30 punktów serwisowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na osuszacze powietrza ułatwiające utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności.
Poznaj całą ofertę Uni-Lux

 

RETTIG ICC wchodzi na nowe rynki i rozszerza ofertę produktową.
Rettig ICC, największy europejski producent grzejników i systemów grzewczych, sfinalizował przejęcie grupy Emmeti – włoskiej firmy oferującej rozwiązania z zakresu instalacji grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych (HVAC). Dzięki tej transakcji Rettig ICC wzbogaci swoją ofertę o nowe, innowacyjne technologie, a także wejdzie na nowe rynki – Europy Zachodniej i Ameryki Południowej.
Czytaj więcej

 

Druga odsłona nowego modelu elektronicznego sterownika Eliwell EWRC 500 NT 4DIN ColdFace.
Wyróżnia go obecność klapki ułatwiającej dostęp do dodatkowych styczników zamontowanych wewątrz na szynie DIN.
Poznaj zalety nowego modelu sterownika Eliwell EWRC 500 NT

 

Kompletne rozwiązania basenowe DANTHERM w ofercie VENTIA!
Do tej pory firma Ventia była kojarzona m.in., jako wyłączny dystrybutor największego na polskim rynku typoszeregu central wentylacyjnych marki Komfovent (wydajności od 170m3/h do 100 000 m3/h). Obecnie oferta firmy została wzbogacona o kompletne rozwiązania basenowe renomowanej, duńskiej firmy Dantherm tj. osuszacze powietrza oraz centrale wentylacyjne przeznaczone do basenów.
Zapoznaj sie z ofertą DANTHERM

 

Fluke wprowadza na polski rynek nową linię mierników cęgowych 370 FC.
Firma Fluke wprowadziła na polski rynek nową serię mierników cęgowych 370FC, a w niej 3 modele: 374 FC, 375 FC and 376 FC. Wszystkie są zgodne z system Fluke Connect®, umożliwiającym łączność bezprzewodową ze smartfonami, tworzenie i przesyłanie raportów bezpośrednio z miejsca pracy w terenie, przechowywanie danych w chmurze oraz współpracę całego zespołu techników bez względu na dzielące ich odległości. Mierniki z serii 370 FC zastąpią dotychczasową serię mierników cęgowych 370 (i modele 373-376). 

Aktualne promocje:


Uzyskaj łączną moc grzewczą 27 kW i zdobądź telewizor 50'' 3D w specjalnej cenie!


-15% od cen katalogowych na klimatyzatory Haier!