Zapraszamy do cotygodniowej lektury.

Jesteśmy po pierwszym spotkaniu II edycji aboutAir w Warszawie. Sprawdź jak było.
Właśnie jesteśmy po pierwszym spotkaniu panelu technicznego aboutAir, które odbyło się 24 września w Hotelu Plaza w Warszawie. Cykl szkoleń cieszy się ogromną popularnością wśród inżynierów, techników, praktyków i pasjonatów wentylacji.
Czytaj więcej o pierwszym spotkaniu aboutAir


Danfoss-napęd cyfrowy NovoCon S już na rynku.
Właśnie na rynku pojawił się nowy napęd cyfrowy NovoCon™ S. Jest on stworzony z myślą o zaworze AB-QM (DN10-32). Jest to jedno z najlepszych rozwiązań łączących regulację i równoważenie z systemem BMS.
Zobacz prezentację NovoCon S


Ventia zaprasza na Seminarium Technicznym oraz wykład dr inż. Jarosława Mullera z Politechniki Krakowskiej.
Jesteś z Łodzi, Kielc, Krakowa lub Wrocławia? Może mieszkasz w okolicy? A może po prostu masz ochotę wziąć udział w branżowym seminarium? Już teraz firma Ventia zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Seminarium Technicznym i wykładzie prowadzonym przez dr. inż. Jarosława Mullera z Politechniki Krakowskiej. Seminaria odbędą się w czterech miastach: Łodzi (17.11), Kielcach (18.11), Krakowie (19.11) oraz Wrocławiu (20.11). Już teraz zapisz się na jedno z nich!
Zapoznaj się z programem Seminarium


Wienkra - katalog systemy klimatyzacji LG MULTI V.
Ukazał się nowy katalog systemów klimatyzacji LG MULTI V.
Zapoznaj się z nowym katalogiem

Instalatorzy Wolf GmbH zwiedzili siedzibę firmy w Mainburgu.
Uczestnicy wydarzenia, odbywającego się w dniach 8-10 października, zwiedzili fabrykę producenta urządzeń grzewczych, solarnych i wentylacyjnych oraz wzięli udział w lokalnym festiwalu piwa. Zaproszeni nie tylko zwiedzili jedyną fabrykę Wolf na świecie, ale też zapoznali się z procesem produkcji i najnowszymi technologiami w tym zakresie. Mieli również możliwość wymienić się doświadczeniami i porozmawiać o najnowszych rozwiązaniach dotyczących instalacji urządzeń grzewczych i solarnych. Wielu z nich podkreślało, że dzięki tej wizycie zdobyli nową wiedzę i umiejętności, które będą mogli wykorzystać w swojej pracy. Spośród wszystkich gości najsilniejszą, czterdziestoczteroosobową reprezentację stanowili Polacy.


Rosenberg i kolejne bloki CAD - kurtyny powietrzne SMART.
Zapraszamy do korzystania z bazy rysunków DWG kurtyn powietrznych SMART.  Na potrzeby projektowe systemów instalacyjnych, przygotowane zostały uproszczone bloki CAD 2D (dostępne dla wszystkich widoków) i modele 3D.
Pobierz bloki CAD


Swegon zaprasza na szkolenie.
Swegon zaprasza na szkolenie o tematyce "OGRANICZENIE ENERGOCHŁONNOŚCI W PROCESACH CHŁODZENIA I NAWILŻANIA".W ramach szkolenia odbędą się dwa wykłady. Pierwszy wygłosi Mariusz Wołos, Product Manager Swegon Sp. z o.o. nt. "Nawilżanie i chłodzenie adiabatyczne jako sposób na ograniczenie zużycia energii elektrycznej", natomiast drugi wygłosi Witold Skrzypulec, Product Manager Swegon Sp. z o.o. nt. „Free cooling - darmowe chłodzenie i jego wykorzystanie w instalacjach klimatyzacyjnych i przemysłowych". Szkolenie odbędzie się 5 listopada 2015 w Hotelu Hilton Gdańsk, Targ Rybny 1, 80-838 Gdańsk o godz 14.00. Zgłoszenia należy wysyłać do dnia 4 listopada 2015 na adres gdynia@swegon.pl. Prosimy podać imię, nazwisko, nazwę firmy, adres e-mail oraz numer kontaktowy. Dane te będą przetwarzane tylko na potrzeby organizacji szkolenia.


Wigmors pierwszym składem części Automatyki Przemysłowej Chłodniczej Danfoss w Polsce.
Informujemy, że firma Wigmors uruchomiła pierwszy w Polsce składu części automatyki przemysłowej chłodniczej Danfoss. Oferta w szczególności dotyczy części komponentów automatyki do systemów chłodniczych na amoniak (NH3)
Sprawdź ofertę Wigmors

Aktualne promocje:


Już dziś odbierz elegancki plecak na laptop!

Jesteś instalatorem? Odbierz gotówkę za instalację pompy!

Eliwell EWRC 500 NT ColdFace w nowej niższej cenie.

Klimazbyt proponuje klimatyzatory i centrale wentylacyjne Samsung w najlepszej cenie!