Zapraszamy do lektury na dobry początek tygodnia.

Elastyczny system wentylacji HDPE nowością w ofercie Alnor.
Firma Alnor wzbogaca ofertę o system rekuperacyjny FLX-HDPE. Sprawdź zalety nowego systemu.
Czytaj więcej

Tylko LG daje Ci 10 lat gwarancji!
Nieustannie wzrastająca popularność urządzeń klimatyzacyjnych, a co za tym idzie - także wyższe oczekiwania użytkowników urządzeń, sprawiły, że firma LG Electronics staje na przeciw wyzwaniom. To właśnie LG wprowadza 10-letnią gwarancję dla inwerterowych sprężarek ściennych urządzeń klimatyzacyjnych oferowanych od 2015 roku z kategorii pokojowe (RAC).
Sprawdź szczegółowe warunki

Nowy zbiornik buforowy Panasonic dla pomp ciepła Aquarea
Panasonic wprowadził  50-litrowy  zbiornik  buforowy. Nowy zbiornik buforowy dla urządzeń Aquarea pozwala na zwiększenie objętości wody w instalacji oraz gromadzenie jej zapasów. Dzięki niemu cykl pracy pompy zostaje wydłużony, ale nie musi ona tak często się włączać. W efekcie rozwiązanie zapewnia ograniczenie zużycia prądu, zaś sama pompa pracuje z wyższą efektywnością. Co więcej, urządzenie jest wyposażone w automatyczny zawór odpowietrzający (AAV), co pozwala zoptymalizować pracę systemu grzewczego. Linia pomp ciepła powietrze-woda Aquarea obejmuje urządzenia o mocy od 3 do 16 kW, charakteryzujące się wysoką efektywnością oraz niskimi kosztami utrzymania.

Tunel zamrażalniczy Freshline® IQF+.
Tunel zamrażalniczy Freshline® IQF+ daje teraz możliwość produkowania dużych ilości pojedynczo zamrożonych produktów o wysokiej jakości przy minimalnych kosztach. Tunel ten może indywidualnie i szybko zamrozić każdy cały produkt lub jego powierzchnię zewnętrzną (krewetki, owoce, mięso…) bez kompromisów w zakresie higieny, bezpieczeństwa czy jakości. Kompaktowy, prosty w instalacji, rozruchu i eksploatacji tunel zamrażalniczy Freshline® IQF+ jest rozwiązaniem dla wolumenów przekraczających nawet 1,5 tony na godzinę, co stanowiło do tej pory maksimum dla standardowych tuneli zamrażalniczych IQF.  Przednia część nowego tunelu generuje  miękki ruch kołyszący, dzięki czemu produkty nie sklejają się ze sobą, zaś niemal natychmiastowe zamrożenie pozwala zachować właściwości produktu.


Kolumnowe grzejniki Purmo Delta.
Grzejniki spawane są wiązką lasera. Spoina powstała w wyniku laserowego łączenia stali jest minimalnych rozmiarów oraz eliminuje potencjalne miejsca powstawania korozji. Trwałość oraz wysoki standard wykonania grzejników Delta, przy użyciu najnowszych technologii XXI wieku, zostały potwierdzane certyfikatami jakości wydanymi przez niezależne Ośrodki Standaryzacji (ISO 9001/ISO 14001). Dzięki swojej budowie oraz odstępom między kolumnami zewnętrznymi model ten czyści się bez najmniejszego problemu. Co ważne Delta Laserline jest dostępny w 26 standardowych wysokościach, a dodatkowo na życzenie może być wykonany w rozmiarze między 300 i 3000 mm z dokładnością do milimetra.

Fluke wprowadza nowy oprogramowanie dla testera wibracji Fluke 810.
Całkiem nowe oprogramowanie do testera wibracji 810, zostało stworzone w reakcji na konkretne potrzeby zgłaszane przez użytkowników i uwagi na temat produktu zebrane przez partnerów handlowych. Równolegle z wprowadzeniem nowego oprogramowania dla testera wibracji 810, Fluke rozpoczął również kampanię związaną z publikacją i udostępnieniem na rynku wykazu „13 najczęściej występujących usterek maszyn”. Dokument ma za zadanie pomóc użytkownikom w zakończeniu ich problemów z kosztownymi  przestojami i naprawami silnika oraz napędu. Dzięki prezentowanym w broszurze rozwiązaniom łatwiej wykryć problemy mechaniczne, problemy z jakością zasilania, niewspółosiowość, itp.
Zaktualizuj bezpłatnie oprogramowanie Fluke 810

 

Aktualne promocje:

Tylko wtedy za darmo tankujesz, kiedy termostaty Danfoss kupujesz!

Promocja Mitsubishi Electric - Zaczynamy z pompą!

Kup produkty LG i sięgnij po super nagrody! Sprawdź najnowszy ranking.

DABROofera: anemostaty już od 4,50 zł netto.