Kolejny tydzień za nami – zapraszamy do zapoznania się z cotygodniowym skrótem informacji branżowych.

Najciekawsze przypadki podczas realizacji Rekuperatory.pl
Rekuperatory.pl specjalizuje się w montażu systemów rekuperacji w domach jednorodzinnych oraz mieszkaniach i apartamentach. Od  początku roku firma wykonała kilkaset realizacji na terenie całej Polski.
Sprawdź najciekawsze rozwiązania 2015 roku!

Ruszyła rejestracja na IV edycję Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego
Kolejna edycja odbędzie się w dniach 6 – 7 października 2015 roku. Tak jak w poprzednich latach spotkanie będzie miało charakter szkoleniowy. Na dwa dni zaplanowano specjalistyczne wykłady w połączeniu z praktycznymi warsztatami. Uczestnicy znacznie poszerzą swoją wiedzę z zakresu zaawansowanych systemów bezpieczeństwa. Miejsce wydarzenia to niezmiennie od lat Windsor Palace Hotel & Conference Center, Jachranka 75 nad Zalewem Zegrzyńskim w  Serocku.
Zarejestruj się już dziś!

Jaki klimatyzator przenośny wybrać?
Klimatyzator przenośny to najprostszy typ klimatyzatora monosplit. Posiada on praownik i skraplacz w jednej obudowie. Klimatyzatory przenośne są wyposażone w rurę z wyprofilowaną końcówką, odprowadzającą na zewnątrz ciepłe powietrze.. Należy się  dobrze zastanowić jaki model klimatyzatora wybrać.
Zobacz propozycje naszego eksperta

Znamy już datę największego wydarzenia branżowego w Polsce!
To już 14. edycja największych targów - Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja. W 2016 roku także zorganizowana zostanie w centrum targowym MT w Warszawie. W wydarzeniu udział biorą: projektanci, instalatorzy, użytkownicy instalacji, inwestorzy, firmy wykonawcze, architekci, producenci, dystrybutorzy, przedstawiciele uczelni technicznych oraz studenci - przyszli inżynierowie.
Sprawdź datę FWSK 2016

Coraz mniej wolnych miejsc..
Kończą się miejsca uprawniające do udziału w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland. Wydarzenie odbędzie się w  dniach 22-24 września, a wśród wystawców znajdzemy najbardziej znane i cenione firmy w branży.  Wejdź i zarejestruj się!
Wejdź i zarejestruj się!


Nowe promocje, które znalazły się u nas na portalu: 

Bunt cenowy - sterowanie we FLOWAIR Basic za 94 zł 

Urządzenia marki Mitsubishi Electric w promocji już we wrześniu!

Zawory silnikowe dla instalacji wodnych i glikolowych w supercenach!

Specjalna oferta na systemy klimatyzacji w Klima-Therm


Komentarze

  • Skrot

    Faktycznie teraz wyszedł jakiś skrót :\