W dniach 7 – 8 marca w Warszawie organizowane są targi Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2017. Podczas wydarzenia D+H zaprezentuje centralę TSZ – 200 przeznaczoną do sterowania, kontroli i zasilania w systemach wentylacji pożarowej.

Już dziś, w ramach pokazu przedpremierowego, można zobaczyć najnowszą produkcję filmową z TSZ-200 w roli głównej. Pełna obsada, łącznie z aktorami drugoplanowymi, pojawi się na targach. 

Firma D+H będzie wystawcą po raz trzeci. Jej stoisko będzie w całości poświęcone centrali TSZ-200. Służy ona do sterowania, kontroli i zasilania systemów wentylacji pożarowej w dużych obiektach, takich jak garaże podziemne i wielokondygnacyjne parkingi, obiekty przemysłowe, centra handlowe oraz logistyczne. Urządzenie obsługuje systemy złożone nawet z 200 elementów (klap i wentylatorów).

 

TSZ-200

Przykładowa realizacja przy zastosowaniu centrali TSZ – 200 , Masarska 8 Apartamenty, Kraków

 

Wszystkich zainteresowanych urządzeniem i jego możliwościami D+H zaprasza na stoisko numer 20, zachęcając przy okazji także do głosowania na TSZ-200 w konkursie Najciekawszy Produkt podczas Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2017. 

 

Więcej o D+H