Belgijski producent grzejników Jaga pojawił się na podlaskim rynku. Urządzenia pojawiły się w salonie firmy Rzońca przy ul Hutniczej 7. Następnym przystankiem będzie salon firmy Dartom przy ul. Ekologicznej 1.

Białystok rozgrzany przez grzejniki Jaga.
- Ruszamy nie tylko ze sprzedażą, ale również z kampanią edukacyjną dla architektów. Zależy nam, aby klienci dobrze poznali firmę Jaga i jej wartości, wśród których tak samo ważne jak efektywność i oszczędność urządzeń grzewczych jest to, by były one przyjazne środowisku – mówi Dariusz Mikołajczuk, doradca handlowy regionu z firmy Jaga Polska.

Firma Jaga powstała w 1962 roku w Belgii. Nazwa pochodzi od pierwszych sylab imion właścicieli firmy (Jan i Gaston Kriekels), którzy niezadowoleni z rozwiązań grzewczych obecnych wtedy na rynku, postanowili stworzyć grzejnik idealny: wydajny, lekki i estetyczny. Jego sercem stał się wymiennik o małej pojemności wodnej o nazwie Low-H2O, dynamicznie reagujący na zmiany temperatury. Grzejniki z tym wymiennikiem stały się podstawą oferty producenta i szybko zdobyły serca klientów i instalatorów na całym świecie, co trwa nieprzerwanie do dziś.

Następnym przełomowym krokiem Jagi było umieszczenie wymienników Low-H2O w obudowach wykonanych z gładkiej płyty stalowej, drewna oraz konglomeratu, co sprawiło że zwykły ścienny grzejnik stał się atrakcyjny estetycznie. Z kolei wymienniki wstawione w specjalną obudowę poniżej poziomu podłogi dały początek ogrzewaniu kanałowemu, które dziś jest bardzo popularne.

W ofercie marki Jaga – co dobrze widać w salonie firmy Rzońca – znajdziemy przekrój produktów. Są tu grzejniki ścienne, które są podstawą ogrzewania pomieszczeń, grzejniki dekoracyjne, klasyczne łazienkowe drabinki, grzejniki stojące oraz grzejniki kanałowe. Są również grzejniki z funkcją chłodzenia i wentylacji, chętnie wykorzystywane np. w szkołach czy biurach.

Oferta grzejników Jaga w białostockim salonie pokazuje też twórczą kreatywność Jagi oraz dbałość o kwestie ekologiczne. Z szerokiej oferty producenta właściciele salonu wybrali m.in. bezpieczny grzejnik Play w obudowie z płyty MDF, z ukrytą głowicą – urządzenie idealne do dziecięcego pokoju. Jest tu również grzejnik Vertiga – najnowszy grzejnik Jaga, którego ogromna moc uzyskana przez zastosowanie wentylatorów wystarczy, żeby ogrzać całe pomieszczenie. Gratką dla architektów odwiedzających ekspozycję grzejników Jaga będzie z pewnością Freedom – designerski grzejnik stojący, który łączy funkcję grzejnika stojącego, ściennego i dekoracyjnego. Jest on laureatem prestiżowej nagrody wzorniczej Red Dot Award 2013.

Salon firmy Rzońca czynny jest codziennie w godz. 7-17. Na klientów czeka również świetna kawa oraz miejsce, gdzie można spokojnie porozmawiać z doradcą marki Jaga.

Więcej informacji na temat marki Jaga i oferty grzejników producenta można znaleźć na stronie internetowej firmy Jaga Polska Sp. z o.o. pod adresem: www.jaga.com.pl
Galeria


Ekspozycja ul. RzońcaEkspozycja grzejników Play oraz Mini Canal JagaGrzejnik Freedom marki JagaGrzejnik Knockonwood Jaga w obudowie z naturalnego drewnaGrzejnik Mini Canal ze zwijaną kratkąGrzejnik Play4Boy marki Jaga


Źródło: ''