Data rozpoczęcia
2014-05-28
Data zakończenia
2014-05-28
Miejsce
Kraków

Akademia FLUKE - Jak skutecznie oszczędzać energię elektryczną?
Akademia
Firma Fluke nie tylko dostarcza najwyższej klasy przyrządy pomiarowe, ale też dzieli się z Klientami ogromną bazą wiedzy obejmującą zarówno materiały eksperckie, jak i doświadczenia użytkowników z całego świata. Materiały dostępne są on-line w postaci filmów edukacyjnych, przewodników, poradników, webinariów i webcastów na stronie www.fluke.pl

Poniżej przykładowy film z kanału Youtube:

[VIDEO:YOUTUBE:cpmPJPTx3c0]

Na Youtube można znaleźć ich wiele więcej.

Fluke w Polsce prowadzi cykliczne seminaria i webinaria on line (www.fluke.pl). Ich tematyka wykracza poza zagadnienia czysto produktowe. Obejmuje podstawy teoretyczne pozwalające na dogłębne zrozumienie zagadnień, dobre praktyki i doświadczenia z wdrożeń na całym świecie oraz szczegółowe porady, które pomogą w codziennej pracy. Całość składa się na kompletny przewodnik pozwalający lepiej zrozumieć czekające użytkowników zadania i wykonywać je szybciej i skuteczniej.

Tematyka szkoleń i webinariów obejmuje m.in.:

Zasady pomiarów energii
Rozwiązywanie problemów z silnikami i napędami
Teoria i ćwiczenia praktyczne przeprowadzania procesu kalibracji
Jak skutecznie oszczędzać energię elektryczną
Wprowadzenie do termografii

Do udziału w szkoleniach Fluke zaprasza: techników i inżynierów utrzymania ruchu, elektryków, elektroników, kierowników zakładów, inspektorów ds. energii, wykonawców prac elektrycznych i obiektowych, instalatorów, inżynierów i techników pomiarowych oraz wszystkich chcących podnieść swoje kwalifikacje. Najbliższe seminaria odbędą się:


Wszystkie seminaria i webinaria prowadzone są przez ekspertów Fluke i tłumaczone są na język polski. Wszelkie informacje znajdą Państwo na stronie http://www.flukeacademy.shuttlepod.org/pl/events oraz w cyklicznych newsletterach Fluke.


Źródło: ''