Zapraszamy do zapoznania się z nowym katalogiem Lokring na 2015 rok. ZNajdą Państwo w nim wykaz wszystkich niezbędnych narzędzi, złączek i komponentów do obsługi serwisu urządzeń chłodniczych (lodówki, zamrażarki, lady i witryny chłodnicze, schładzarki do wina)

Agmet-katalog Lokring 2015 przeznaczony dla małej techniki chłodniczej.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym katalogiem Lokring na 2015 rok. Znajdą Państwo w nim wykaz wszystkich niezbędnych narzędzi, złączek i komponentów do obsługi serwisu urządzeń chłodniczych (lodówki, zamrażarki, lady i witryny chłodnicze, schładzarki do wina).

Katalog obejmuje również niezbędne narzędzia do urządzeń chłodniczych, gdzie występuje ciśnienie do 25 bar, w instalacjach znajduje się czynnik chłodniczy a rozmiar rur nie przekracza średnicy zewnętrznej rur fi 11 mm.

Lokring jest systemem, w którym można łączyć rury o różnych kombinacjach materiałowych (al/al, al/cu, cu/alu, st/cu, st/al), a także o tych samych i różnych zewnętrznych średnicach. W katalogu zawarte są wszelkie informacje na temat podstawowych zasad łączenia, doboru złączek i narzędzi. Katalog jest w wersji angielskiej, ale trwają już prace nad tłumaczeniem na język polski. Cennik jest dostępny na zapytanie: gierczyk@agmet.com.pl.