Buderus pojawił się w mediach społecznościowych!

W połowie września Buderus, poza posiadaniem strony korporacyjnej, pojawił się także na Facebooku oraz Instagramie. W ten sposób marka zamierza jeszcze intensywniej prowadzić komunikację z obecnymi oraz potencjalnymi Klientami.

Komentarze: 0

Bezprzewodowy kocioł Bosch Condens 2300iW!

Bosch poszerzył swoją ofertę o nowy gazowy kocioł kondensacyjny Bosch Condens 2300iW. Nowość wyróżnia się czytelnym wyświetlaczem, wyjątkowo łatwym w obsłudze panelem sterowania oraz wbudowaną automatyką pogodową z logiką...

Komentarze: 0

Koniec cyklu spotkań instalatorów Junkers-Bosch!

Zakończył się cykl wiosennych spotkań dla Autoryzowanych Instalatorów Junkers-Bosch. Marka stawia na digitalizację swoich produktów i usług. W czasie spotkań wyróżniono także najlepszych instalatorów tytułem – Lider Instalacji 2019.

Komentarze: 0

Buderus świętuje 25-lecie obecności na polskim rynku!

25 lat temu w Polsce rozpoczęła swoją działalność marka Buderus należąca do Grupy Bosch Thermotechnik GmbH – dziś, największego producenta systemów grzewczych w Europie. W Polsce Buderus oferuje kompleksową ofertę innowacyjnych...

Komentarze: 0

Nowoczesne Centrum Szkoleniowe Buderus w Warszawie

W warszawskiej siedzibie Buderus zostało otwarte zmodernizowane Centrum Szkoleniowe, w którym trenerzy oraz inżynierowie serwisu będą szkolić instalatorów, serwisantów oraz partnerów handlowych z branży grzewczej i klimatyzacyjnej.

Komentarze: 0