Dodaj zdjęcia

Dodaj załączniki

Post, na który odpowiadasz

Na poważnie to jedynie zorganizowanie spotkania i bezpośredniej wymiany argumentów mogłoby posunąć tę dyskusję dalej. Po prostu bez pół litra problemu nie rozwiążemy. Oczekuję propozycji miejsca i terminu. Pozdrawiam W celu wymiany poglądów proponuje litra u mnie w Piasecznie. Sala konferencyjna jest obszerna więc się pomieścimy. Tylko kierowców trzeba zorganizować na powrót. Wspominając o materiałach izolacyjnych napotkałem się ostatnio (wspominałem o tym powyżej) z ciekawym produktem o oporze 2,6 przy gr. 7 mm - produkt belgijski. Przy grubość tego materiału 21 mm, opór wynosi 4,8 - aż trudno to sobie wyobrazić. Tak więc jest to ekwiwalent wełny o gr od 13 do 45 cm. Natomiast od Pana TB w dalszym ciągu oczekuję zestawienia przegrody zewnętrznej o wsp U = 1,1 i charakterystyki całego obiektu o jednostkowych stratach w wysokości 17 W/m2. PS. Czy Pan AWAX reprezentuje firmę mieszczącą się na katowickiej - 10 od Warszawy ? Bo ostatnio mignęły mi takie szyldy na budynku w kolorze zielonym? Pozdrawiam