Dodaj zdjęcia

Dodaj załączniki

Post, na który odpowiadasz

Oczywiście jestem zwolennikiem dobrej izolacja,ale nie wyobrażam sobie braku jakiegikolwiek zródła ciepła w takim pomieszczeniu. Bartek pisze,że buduje dom nad jeziorem.Domyślam się,że w projekcie znajdzie się np. taras ,duże przeszklone powierzchnie i powiedzmy,że te drzwi na taras nie będą automatycznie zamykane (latem). To jak również inne czynniki prawdopodobnie uzasadnią zastosowanie klimatyzacji i połączenie jej z pompą ciepła może zmienić jej ocenę ekonomiczną. Co do kosztów dolnego zródła to zależą one od możliwości technicznych,a co za tym idzie jego rodzaju. Panie Brzęczkowski nie twierdzę,że handluje Pan izolacjami,lecz z pewnością stosuje ich Pan wiele .Wydaje mi się jednak ,że zbyt mocno artykułuje Pan swoje usługi na zasadzie "wszystko co nasze to najlepszei zbyt często ironizuje ze zwolenników innych rozwiązań. Sprowokował mnie Pan do odwiedzenia Pana strony i spodobały mi się szczególnie podgrzewane rynny (ilość opadów x ciepło topnienie+różnica temp.x ciepło właściwe +...)tyle energii,a żałuje Pan na obniżenie temperatury w pomieszczeniach latem. Pozdrawiam