Dodaj zdjęcia

Dodaj załączniki

Post, na który odpowiadasz

"I tego Pan nie rozumie bo nigdy nie wykonał obliczeń cieplnych budynku" Nie wykonał to zgoda, ale dlaczego nie rozumie?? Nie wykonał bo rozumie!!Chyba dość jasno wyłuszczyłem dlaczego się nie da takich wyliczeń dokonać, a na pewno nie w/w teoretycznymi wzorami ( Czy sześcian z 5 cm styropianu pozbawiony jednej ściany ma 16 % większe straty ciepła?? DOBRE. Pan zresztą też tych obliczeń nie wykonał z tego samego powodu co ja. Choć Pan liczył. Najlepszym świadectwen, nieprorozumień między wzorem a rzeczywistością, jest to że ja od kilkunastu lat sprzedaję ogrzewanie i wentylację do domów zużywających 40kWh/m2 rocznie a Pana wyliczenia pokazują, że takich nie ma! Mimo wszystko cieszę się, że Pan zrozumiał to co piszę, (stąd ta frustracja i agresja) choć co oczywiste przyznać się Pan nie może. To akurat doskonale rozumiem. Ps Dzisiaj Politechnice Warszawskiej strzeliła 80-tka Uczciliśmy to meczem w siatkówkę UW/PW, wygraliśmy z PW choć wyliczenia na to nie wskazywały ale nie wszystko da się obliczyć.