Dodaj zdjęcia

Dodaj załączniki

Post, na który odpowiadasz

Jak zwykle jest to kwestią gustu. Dla mnie nie był. Wracając do Admina - nie miałbym pretensji o kasacje wulgarnego (według opini Admina) kawału, gdyby pozostał post z adnotacją o ingerencji i usunięciu tekstu przez Admina. To by po prostu świadczyło o kulturze na forum. Inaczej wygląda kasowanie postów a inaczej kasowanie treści. I tylko do tego mam pretensje. A może ten dowcip ci się spodoba; Historia o dwóch zakonnicach Były sobie dwie zakonnice... Jedna z nich nazywana byla Siostra Matematyka (SM) , a druga znana byla jako Siostra Logika (SL) . Sciemnia sie a one wciaz sa daleko od klasztoru. SM: Czy zauwazylas, ze sledzi nas jakis facet od trzydziestu osmiu i pól minuty? Zastanawiam sie czego chce. SL: To logiczne. Chce nas zgwalcic. SM: Oh, nie! W tym tempie dogoni nas w ciagu 15 minut! Co mozemy zrobic? SL : Jedyna logiczna rzecza jaka mozemy zrobic to oczywiscie isc szybciej. SM: Nie dziala. SL: Oczywiscie, ze nie podzialalo. Ten facet zrobil jedyna logiczna rzecz. Równiez zaczal isc szyciej. SM : Wiec co powinnysmy zrobic? W tym tempie dogoni nas w ciagu minuty. SL: Jedyna logiczna rzecza jaka mozemy zrobic to oczywiscie rozdzielic sie. Ty pójdziesz tamta droga a ja ta On nie moze sledzic nas obu jednoczesnie. Mezczyzna postanowil isc za Siostra Logika. Siostra Matematyka dotarla do klasztoru i zaczela martwic sie o Siostre Logike Siostra Logika w koncu dotarla SM: Siostro Logiko! Dzieki Bogu juz jestes! Opowiedz mi co sie stalo! SL : Wydarzyla sie jedyna logiczna rzecz. Mezczyzna nie mógl sledzic nas obu wiec poszedl za mna. SM : Tak, tak! Ale co bylo pózniej? SL : Stala sie jedyna logiczna rzecz. Zaczelam biec najszybciej jak potrafie ale on równiez zaczal biec najszybciej jak potrafi. SM : I? SL : Stala sie jedyna logiczna rzecz. Zlapal mnie. SM : Oh, biedactwo! Co zrobilas? SL : Jedyna logiczna rzecz. Podnioslam moja spódnice. SM : Oh, Siostro! Co zrobil mezczyzna? SL : Jedyna logiczna rzecz jaka mógl zrobic. Opu scil spodnie. ! SM: Oh, nie! Co bylo potem? SL : Czy to nie logiczne, Siostro? Zakonnica z uniesiona spódnica moze biec szybciej niz facet ze spuszczonymi spodniami. A dla wszystkich, którzy mysleli, ze bedzie cos brzydkiego: Zmów dwie Zdrowaski! ...................... Teraz lepiej WIOCHO?