265
269
226
Strefa ekspertów HVACR

KOCIOŁ MAGNETYCZNY

Witam serdecznie. Potwierdzam, że jest to EkoTURBINA GRZEWCZA autorstwa ADRIANA LANG, przywłaszczona przez pana Grzegorza Matysiaka po targach budowlanych w Dżonkowie, na których zdobyła wyróżnienie, pod pretekstem współpracy przy wdrażaniu turbiny na rynek. Zaznaczam, że nie tylko myśl techniczna została tu przywłaszczona, ale także to urządzenie widniejące na zdjęciach. Ma ono tylko 140 % sprawności, ponieważ podczas demonstracji na wspomnianych targach, podłączone do prymitywnego obiegu uległo uszkodzeniu i nie jest w stanie uzyskać pełnej mocy. I tu zwracam się do Pana, który tak ironicznie pyta o urządzenie mające 200 % sprawności. Tak, to jest to urządzenie - EkoTURBINA GRZEWCZA i jest ona w stanie osiągać taką sprawność. Widziałam, dotykałam, wiem. Z pytaniami zapraszam na stronę wynalazcy i producenta tego urządzenia www.ekoturbiny.pl
Myślę, że Adrian Lang będzie w stanie udzielić wyczerpujących odpowiedzi na Państwa pytania, bo krytyka, ironia czy sarkazm na forum przychodzą bardzo łatwo, a takie wynalazki rodzą się okupione wielkim trudem.
Pozostaję z szacunkiem - Elwira

Jestem z okolic Bielska Białej gdzie można zobaczyć najbliżej pracę Ekoturbiny.Czy może byc zamontowana w łazience ze względu na hałas pracy.Jaka jest cena.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.