273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

Najlepszy ekogroszek

ja znalazłem w sklepie Rowex, szybka dostawa, dobrze towar zabezpieczony. nie robią się spieki, dobra jakość

Kupiłem Stabek ,na szczęście tylko 1 tonę. Fakt jest suchy i na tym koniec ,piec nie jest w stanie utrzymać 50 stopni a spieki kolosalne.

ja również kupiłem w rowex. bardzo dobry ekogroszek. utrzymuje temperaturę. na pewno jeszcze zamówię

kupowałem znanej firmy ekogroszek głównie w marketach, wreszcie zaryzykowałem i kopiłem ekogroszek na stronie rowex-sklep.pl. jestem mega zadowolony. bardzo gorąco polecam

zamiast ograniczać się do jednej oferty radzę sprawdzić ceny przez wyszukiwarkę opału gielda-paliw.com - tam mamy oferty z wielu sklepów

Nasz ekogroszek zamawiałem przez stronę dobry-ekogroszek.pl i sprawdził się bez zarzutu. Polska kopania Wesoła, wysoka kaloryczność, mało siarki, generalnie mało się dymi na takim opale, ekologiczne, zdrowe rozwiązanei szczególnie w dzisiejszych czasach walki ze smogiem.

Chwalę sobie po ostatniej zimie polski ekogroszek ze strony dobry-ekogroszek.pl. Opał jest wydobywany u nas na Śląsku w kopalni Wesoła. Świetnie się spalał, mało popiołu zostawało, nie niszczył mi pieca, generalnie jestem zadowolony i na pewno na kolejny sezon grzewczy znowu u nich będe składał zamówienie.

Fajna opcja się pojawiła jak ktoś chce kupić w małych workach ekogroszek . U mnie moja żona, moje dzieci często zostają same na kilka dni jak jestem na wyjazdach służbowych, kupiłem im jedną paletę, dadzą sobie sami radę z takim woreczkami. Idealne uzupełnienie zapasów na zimę. A i parametry bardzo dobre ekoGROSZ - warto sprawdzić

Słuchajcie jaka okazja, kupiłem ekogroszek Czarna Perła za 710 zł! Mają jakąs wyprzedaż i obniżyli cenę o 100 zł. Mam nadzieje ze nie bedzie bardzo mokry. ale w sumie za tę kase... Mam juz w zapasach wysokokaloryczny Sztygar wiec czarna perelka do uzupelnienia zapasów, na taka zime mysle ze sie na da.

Spaliłem pierwszą tonę ekogroszku, nie jestem zadowolony mimo wysokiej ceny, może to mój piec a nie węgiel ? nie chcę psuć opinii każdy może się poprawić. Jaki ekogroszek jest najlepszy? Interesuje mnie cena do jakości. I żebym nie musiał majstrować przy podajniku. Oczywiście ekogroszek workowany, nie luzem. Najlepiej przez internet, nie chcę odwiedzać wszystkie składy opału i węgla w oklicy.

[quote]Może odświeżymy temat, w związku z ustawą antysmogową trochę chyba się pozmieniało w tej kwestii. Jaki to jest najlepszy ekogroszek, palę o grudnia 2018? są problemy z zawleczką w podajniku, nie kupię więcej nie sprawdzonego ekogroszku? Jak ktoś chce mi sprzedać tonę, to ja poproszę na próbę worek lub dwa.[/quote]

Sprawdzić możesz Patriot, ja widziałem na Orlenie w okolicy Ostrowa Wlk. Paczkowany ekogroszek w worki białoczerwone, wyróżnia się. Kupujesz worek i wiesz czy Twój piec polubi :)

Hej, zastanawiam się nad kupnem ekogroszu ze strony stabek.pl co o nim sądzicie? ktoś używał i może polecić? maja teraz jakś promocje i jest w dobrej cenie. Ponoć jest suszony, prawda to?

Polecam Ekogroszek z kgmhurtowniaopalu.pl Palę od nich goldem już 3 rok (najdłużej) i jeszcze się nie zawiodłem, worki dobrze zabezpieczone, a ekogroszek suchy. Nie zostawia spieków i idealnie się pali. Mam ten plus, że mieszkam w małopolsce i mam darmową dostawę :)

Ten skład Sobianek jest godny polecenia, znajomi nam polecili, braliśmy tu teraz workowany wegiel. Jakosc super, a i cena ok. No i dowożą w całym kraju

Ja już 2 sezony kupuje ekogroszek od firmy kulpa i jestem bardzo zadowolony.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.